Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(01-24-2014, 03:27 PM)muszka napisał(a): Buuuu, chciałam kaczusiową ale Er jak zwykle podprowadziłaWink Ciekawe gdzie ona to mieści?
podnajmuję kawałek strychu u oli Tongue
Odpowiedz
Reklama
Hahaha... wariatki Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Mnie też najbardziej podoba się kaczkowa. Też sobie takie zrobię, ale mam gęsi a nie kaczki Smile
A jak się robi puszki to trzeba je wczesniej jakoś gruntem pociągnąć?
Odpowiedz
zagatko, popatrz TUTAJ
Odpowiedz
Mery... Smile)))
   

Ja sporadycznie gruntuję. Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(01-24-2014, 05:37 PM)grarut napisał(a): Kurna łolek jakieś puszki były, ale sępiarzyce już je pozabierały. No i co tu oglądać i podziwiać, jak nic nie ma. A zróbcie se same i zostawcie do obejrzenia innym Sad Jak se zrobicie to se będziecie miały i tyleTongue
Big GrinBig GrinBig Grin Alem dowcipnaTongue
Mnie się wszystkie podobają. Bo to i ta kaczkowa ładna, ta niebieska z tymi napisami i duszonkami, a róże sie wie. Ja tam zawsze na wielkie, ogromne i "straszne"Tongue tak Smile
Zrobię dla Ciebie też Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Nie pamiętam. Może jakieś 3-4 tyg temu. Trafiłam na to przez przypadek. Mój mąż to wylukał i zaczął się bawić Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Kaczuch i róże 3xtak.
Na niebieskiej jak dla mnie za dużo się dzieje, poza tym niezbyt dokładnie widać te wytłaczanki.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Miałam tak sobie stary stolik. Doczekał się przeróbki. Boki i nogi pomalowałam kilka razy wiśniową bejcą. Położyłam relief i kilka razy polakierowałam lakierem zmieszanym z odrobiną wiśniowej bejcy. Do ozdobienia blatu użyłam zwykłego, cienkiego papieru pakowego.
           

                   

   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Puszki śliczne wszystkie cztery (ale liderem kaczorowa Smile), za to stolik...
no stolik to dopiero jest SUPER!!!!
Hanuś - brawo, brawo, brawo!
Jestem absolutnie, na tak! na 1000%
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 36 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl