Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#81
O_O
ja nie wiem co napisać.Hurt jakiś normalnie zrobiłaś kochana.Ty nam dozuj te swoje prace , bo normalnie ogarnąć nijak nie można tyle tych wspaniałości.Siedzę już ze 40min oglądam ,wracam ,cofam się i sama już nie wiem co najpiękniejsze.Chyba znów cofnę się do gitary iiiiii od nowa popatrzę.





Odpowiedz
Reklama
#82
Ruszyłam na weekend na wieś-przyjeżdzam i co widzę??kawalkadę prac-to chyba za to nasze ponaglanie tak nam teraz nawrzucałaś fotekSmile)Prac tyle, że oglądnięcie ich dokładne zajmie mi troszke czasu-na razie przejrzałam tak na szybciutko i po krótkim szoku wynikającym z ilości stwierdzam,że świeżynką to Ty może byłas ale lata temu, teraz to juz wyższa szkoła jazdy. Prace bardzo ładne, niektóre do mnie też nie przemawiają do końca-patrz konewka- ale kobieto za pomysł z kuwetą to Ci sie należy jakiś medalSmile)Też lubię wymyślać ale na to bym nie wpadła, a mam 2 koty i 2 kuwety hehe. No powaliłas mnie tym pomysłem i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu, no i ten wałek-cudowny-takim dostać przysłowiowow łeb to chyba nie taka znów karaSmile)
Odpowiedz
#83
(04-15-2013, 09:17 AM)natabus napisał(a): Na ostatniej fotce to jest czapka?

To chyba kask??
Odpowiedz
#84
Nie było mnie 2 dni, a tu proszę! Tak jak Dziewczyny, przeglądam na razie pobieżnie. Smakować będę powoli i wtedy więcej napiszę.
Na gorąco. Zniosłaś tych jaj, oj zniosłaś. Podkładki szklane - super! Kask wymiata. No i nie widziałam jeszcze nigdzie zdekupażowanej dyni.
Mam wrażenie, że chodzisz z pędzlem klejem i motywami w torebce i dekupażujesz co się da Smile
Spodziewam przeczytać w doniesieniach PAP o zdekupażowaniu słupa latarni ulicznej przez AbaskSmile
I trzymaj tak dalej. Bardzo jesteś kreatywna Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#85
Witajcie z rana Wink
Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny i milutkie komentarze.
A teraz odpowiedzi na pytania:
Na ostatniej fotce jest kask. Leżał sobie u mnie to i się doczekał decu.
Krak w sprayu to koszt 6 funtów bryt za 1 op. Potrzebne dwa więc 12 funtów x ok 5 zł = czyli 60 zł
Jeśli chodzi o buty to nosiłam je kilka razy a tak to sobie leżą i czekają... Nie wiem na co Wink

Rozbawił mnie komentarz o latarni. Hehe Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#86
(04-15-2013, 10:40 AM)oli napisał(a): Mnie tam już nic nie zdziwi. Mój kot do dziś nie pokazał, gdzie schował swoją kuwetę, jak zobaczył, że abask wszystko dekupażuje :-P
Ja nie stawiam na latarnię. Banał.
Abask własnie obrabia foty zdekupażowanego latającego spodka, który miał pecha wylądować w jej ogródku. Trochę poruszone, bo wzburzone ufa odleciały podejrzanie szybko z mokrym klejem. Ich strata - będą mieć zmarchy, a tak byłyby załatwione na błysk, jak pisanka ;-))))
Pewnie nie lubią cholery kraka :-(

No normalnie się śmieję jak głupi do sera Wink Ty to masz pomyślunek, no Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
#87
W pierwszych slowach mojego listu skladam oficjalny protest przeciw nierownomiernej dystrubucji czasu pomiedzy farbiarzy i serwetnikow.... to raz, a dwa, ze po prostu oniemialam w obliczu ilosci prac i pomyslowosci pt. co by tu jeszcze zmalowac. Zainteresowaly mnie dwa detale; domalowane w dwoch pracach (pudelko na farbki, kuweta) - jasne blyski, na poczatku niesmiale, na kuwecie sie rozbujaly. I tak, jak samo tlo mi sie ze skoroplastyka kojarzy, to calosc wyglada dobrze. I dalej mam pytanie; na tym tle odciskalas stemple? Skad ta faktura esowo-floresowa?
Odpowiedz
#88
Oli, masz rację. Spodek UFO to jest dopiero coś Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#89
(04-15-2013, 12:36 PM)craftingbydominique napisał(a): W pierwszych slowach mojego listu skladam oficjalny protest przeciw nierownomiernej dystrubucji czasu pomiedzy farbiarzy i serwetnikow.... to raz, a dwa, ze po prostu oniemialam w obliczu ilosci prac i pomyslowosci pt. co by tu jeszcze zmalowac. Zainteresowaly mnie dwa detale; domalowane w dwoch pracach (pudelko na farbki, kuweta) - jasne blyski, na poczatku niesmiale, na kuwecie sie rozbujaly. I tak, jak samo tlo mi sie ze skoroplastyka kojarzy, to calosc wyglada dobrze. I dalej mam pytanie; na tym tle odciskalas stemple? Skad ta faktura esowo-floresowa?

Jeśli chodzi o esy floresy to są zrobioną ze szpachlówki. jako szablon użyłam papierowej obwódki do muffinek Wink Niestety, są jednorazowe Wink

Kolejne prace Wink
                   

                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#90
Wentylator czadowy. Lakier sam sie na nim suszylTongueTongueTongue
Telefon robilam. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie Ci sie na nim trzymalo. Ja moj uzywam i nic sie nie dzieje. No moze troche kolory splowialyTongue
Butle super.
A jak mozesz wstaw prosze fotke tego kraka w sprayu, coby bylo widac jak to cudo wyglada.
I zlituj sie z tymi pracami. Piekne, ale jak sie tu zatrzymam to nie ma czasu na inne watki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl