Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
#61
No, dziewczyno, teraz to wiem co robiłaś między przywitaniem a pokazaniem prac. Szykowałaś zdjęcia do wklejania. Na razie nie jestem w stanie wymyślić nic więcej niż WOW! Pooglądam spokojnie i wtedy coś mądrzejszego napiszę.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#62
O Jozefie przenajswietszy....Smile
Caly wieczor bede ogladac. Litosci kochana....co za duzo to nie zdrowo. Nie wiadomo co najpierw.
Odpowiedz
#63
Strusie porcelanki Wink
                   

                   

                   

                   

I chyba zrobię przerwę bo zasypię forum fotkami Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#64
Uważam to za zupełnie normalne, że nie wszystkie prace muszą się spodobać. Ile ludzi tyle gustów i upodobań.
Tak na marginesie... Mnie też nie wszystko się podoba co zrobiłam. W planach było inaczej a wyszło jak wyszło Wink)) Najważniejsza jednak była frajda podczas robienia Wink

Ja dziękuję za miłe przyjęcia mnie do Waszego grona Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#65
Pisanka z MJ była specjalnie na zamówienie mojej koleżanki. Ot, taki kaprys. Do tego jeszcze była świeca z MJ. Uwielbiam tą moją ( o dziwo, młodszą o 30 lat) koleżankę to i dostała co chciała Wink
natomiast elfy i wzory dziecięce uwielbiam Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#66
Piękne jajca, ale faktycznie pisanka z MJ mnie nie przekonuje, ale cóż z zamówieniami się nie dyskutuje Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#67
Zapomniałam napisać odpowiedź na pytanie jak duża jest beczka:
Otóż jest 5 litrowa Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#68
Jajo z sikorkami przy budce - rozkoszne. Na drugim miejscu koliber Big Grin Bardzo dużo pięknych prac "wysypałaś"!
Odpowiedz
#69
Bardzo dziękuję za Wasze miłe słowa. Czuję się z lekka onieśmielona i na dodatek cała w skowronkach WinkAngel
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#70
(04-14-2013, 08:37 PM)Lady_Slonko napisał(a): o rany, te wszystkie jajka to na ostatnie święta robiłaś?

Tylko, że to nie są wszystkie moje pisanki. Kilka jest z zeszłego roku ale jeszcze zostało dużo fotek do wklejenia Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl