Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
(03-13-2016, 11:20 PM)abask napisał(a): W tym roku tylko takie nijakie pisanki. Normalnie wena odleciała na Alaskę goniąc chęci, które dawno gdzieś czmychnęły Sad
powiedziała Hania po czym zrobiła górę pisanek Big Grin Hania, ja ci dam nijakie, no normalnie dostaniesz za takie plecenie głupot!! piękne są Smile sama nie wiem która mi się podoba najbardziej, chyba te pierwsze z pierwszej fotki,ale sama nie wiem. A jak się błyszczą, piękne :O
gdzieś tam pomiędzy okropnym bólem a gorączką wyczytałam że zamierzasz skończyć z decou...ale to chyba ból i gorączka..majaki miałam !
Odpowiedz
Reklama
Nie wiem którą wybrać . Wzięłabym tą z motywem różanym bo go bardzo lubię . Jednak spitoliłaś ją tą konturówką. Po ki ............ ją tam wsadziłaś . Oj Hania .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki Wink))
Wiolka... Ja Ci zaraz dam, że spitolone Wink))

Mnie się nie chce już nic robić Sad Serio.
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Właśnie widać - dlatego tak koncertowo spitoliłaś Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola... Zaraz na Tobie położę relief i spitolę haha Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania dawaj Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
No bardzo jesteście miłe, dziękuję Wink))
Każdego wieczoru obiecuję sobie, że jutro coś "walnę" z decu i co? Ano.... nadchodzi kolejny, leniwy wieczór pełen postanowień... I tak każdego dnia Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(03-14-2016, 01:51 PM)Merilon napisał(a): powiedziała Hania po czym zrobiła górę pisanek Big Grin
o tym samym pomyślałam Big Grin porcelana! - czyste i wylakierowane. Ja też bym odpuściła konturówkę. Ale poza tym wszystko cacy Smile
Odpowiedz
Hania zagoń do pracy te tabuny chińczyków z piwnicy ;o)))
Pisanki ładne Ci wyszły, wylakierowane że hej, a Ta tu przodowniczka pracy marudzi i marudzi ;o)))
Buziole
Odpowiedz
natabus napisał(a):Hania wena wróci i tak jesteś bardzo "produktywna", daj sobie trochę czasu, nic na siłę. Ja z decu nie robię nic kompletnie od dawna, mój wątek z pracami zarósł pajęczynami, da się żyć.
Nat, w międzyczasie zrobiłaś dla mnie cudną torebówkę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl