Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
haha... Oli... No bo przecież ja wszystko zbieram Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Haniu zazdroszczę Ci takiej pracowni, ale jest to taka zazdrość bez zawiści.Teraz to chyba nie będziesz wychodzić z pracowni. Taka przestrzeń...
Odpowiedz
Oli a Ty na swoim stryszku Wink nie masz tyle? Też doznałam lekkiego szoku jak zobaczyłam Hani przydasie Smile.
Odpowiedz
Graż nie mów że Ty tyle "dupereli" nie masz Smile. Ja też bym na kasę przeliczała . Ciekawe ile czasu Hania to wszystko gromadzi???

A ja sobie teraz uświadomiłam że przez utratę mego wątku szybko Vipówą nie zostanę TongueBig Grin. Ale Vika napisała że jest nadzieja Smile.
Odpowiedz
ŁAŁ! Jestem po wrażeniem! I zazdroszczę Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Dzisiaj rozbieram choinkę i wsadzę do ziemi pod balkonem razem z donicą. Może wytrzyma do kolejnych świąt Wink))
Jakieś fotki zrobiłam ale nie wiem, czy dobrze widać.
Każdego roku staram się aby choinka wyglądała inaczej. Raz jest srebrno-granatowa, innym razem czerwono-złota albo kolorowa. W tym roku choinka ubrana w bombki decu. Każda jedna jest moja Wink)
                Qrczaczki...

   


Załączone pliki Miniatury
   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Hania czy TY nam wszystkie te ozdóbki pokazałaś Tongue? Fajna taka kolorowa i są świecidełka .
Odpowiedz
Wydaje mi się, że tak choć pewna nie jestem Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Super warsztacik, śliczna choinka.
A w nowym warsztaciku to i nowe pomysły się będą rodziły, czego Ci szczerze życzę.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Hahaha... Oli... No tak właśnie mam Wink))
Teraz bawię się w reliefy na ścianach Wink) No i qrde blaszka. Położyłam relief od strony okna. Kawałek drzewa magnoliowego i dwie jaskółki. Ładnie wygląda ale mąż stwierdził, że brakuje firanek w oknie. No i zawiesiłam ale teraz ptaszki schowały się za firanką. Prawda jest taka, że ten relief chcę pociągnąć po całej ścianie. Będę sztukować wzorek i kto wie. Może go jeszcze pokoloruję Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl