Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Haneczko, tak bym chciala, zebys juz moja kopertke w rekach miala.... moze dzis...

A chustecznik w idealnie dobranych barwach, te reliefy na wieku skojarzyly mi sie z niebieska, niesmiertelna seria porcelany Wedgwood z kolekcji jasper. Tez takie snieznobiale na jednolitym tle, klasyczne.
Odpowiedz
Reklama
Domi... Dzisiaj też nic nie ma Sad(( Był listonosz, dostał w zęby, przetrzepałam torbę ( z listami) i dla mnie nic nie ma Sad((
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Jasny gwint! CZekaj potwierdze na prv adres.
Odpowiedz
(12-22-2013, 01:30 AM)abask napisał(a): Oj, Przepraszam. Zapomniałam odpowiedzieć.
Ten chustecznik jest mniejszy, ma 22 cm długości. Jest bambusowy i kupiony w sklepie "Agata meble" . Nie polecam jednak, bo wykonanie fatalne. Razem z mężem przerzuciliśmy chyba ze 20 sztuk żeby znaleźć jeden, w miarę możliwy.
I tak trzeba było posklejać dokładnie rogi.
Gdyby nie to, że potrzebny mi był "na wczoraj" to bym nie kupiła.

I bardzo mi miło, że podobają Wam się moje rymowanki Wink
Ostatnio byłam w Agata i widzialam te chusteczniki. Dlaczego musialas posklejac rogi? wydawal mi sie ok...pewnie bede sie po to wybierac jutro.
Odpowiedz
(12-29-2013, 08:59 PM)Aliss napisał(a):
(12-22-2013, 01:30 AM)abask napisał(a): Oj, Przepraszam. Zapomniałam odpowiedzieć.
Ten chustecznik jest mniejszy, ma 22 cm długości. Jest bambusowy i kupiony w sklepie "Agata meble" . Nie polecam jednak, bo wykonanie fatalne. Razem z mężem przerzuciliśmy chyba ze 20 sztuk żeby znaleźć jeden, w miarę możliwy.
I tak trzeba było posklejać dokładnie rogi.
Gdyby nie to, że potrzebny mi był "na wczoraj" to bym nie kupiła.

I bardzo mi miło, że podobają Wam się moje rymowanki Wink
Ostatnio byłam w Agata i widzialam te chusteczniki. Dlaczego musialas posklejac rogi? wydawal mi sie ok...pewnie bede sie po to wybierac jutro.

Obejrzyj dokładnie. Na rogach są porozklejane i widać szpary. Wygląda to brzydko i ma się wrażenie, że zaraz się rozleci to pudełko. Były też inne chusteczniki ale znacznie droższe. Coś ok 26-28 zł.
( Może trafisz na lepszą dostawę)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
To ja piję za vipówę Wink. Hania gratulacje Smile.
Odpowiedz
Reklama
Hanka VIP, czyli Very Inventive Person Big Grin Gratulacje VIPko kochana!
Odpowiedz
Jejku, jejku... Ja też nie zauważyłam no bo jaki ze mnie VIP?
Bardzo Wam dziękuję Dziewczynki kochane Wink))

Tyle szampana to ja na oczy nie wiedziałam Wink Skrzynka bardzo teges jak dla mnie Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
może to wina złego przechowywania, transportu, albo faktycznie jakas gorsza dostawa sie trafiła.
Bo ja przyznam sie że oglądałam te chusteczniki i inne pierdułki i na prawde nie zwróciłam uwagi żeby się rozklejały czy coś.
Odpowiedz
Dziewczyny. Jeśli widziałyście chusteczniki w dobrym stanie to ok. Ja trafiłam na kiepskie i żałuję, że nie zrobiłam fotki. Nie chcę Was wprowadzać w błąd. Moje były okropne.

==========================================================

Był listonosz i przyniósł rachunki i nic więcej Sad((
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl