Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu. Każdy kuferek jest tak idealnie zestawiony, wyważony. Nie ma pustki ani przepychu. Jest smak... przysmak dla oczu.
Wszystkie urzekające ale ciiiiiii.... w sekrecie środkowy miętus to ulubiony.
Odpowiedz
Reklama
Moje serce podbiły dwa ślubny i tatowy. Pozostałe cuda ale te dwa urzekająceSmile No i wszystko rozgrabione ehh.. spóźniłam się Sad
Odpowiedz
A ja zapytam jeszcze odnośnie tych kuferków czy to serwetki czy transfer na nich tak pięknie wyszedł?
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny!!!! Wasze komentarze łechcą moje ego że nie wiem hi hi hi :-) Odpowiadając na pytanie b-b - są w wypadku kufrów dla mam - serwetki, dla taty - papier, dla pary młodej - papier ryżowy silnie podmalowany :-)

Dziewczyny, wiadomo z racji niemienia czasu, lub też słabej jego organizacji (bo i ta bywa, wiadomo ;-)) nie robię nic tak od siebie, czy dla siebie. Że gdzieś tam się pojawiają te moje robótki, to ludzie szczególnie z grona bliższych czy dalszych znajomych i ich znajomych, i tych znajomych znajomych znajomych zamawiają okolicznościowe suweniry. Tematyka ślubna to dla mnie dość drażniący obszar jeśli chodzi o motywy - gdyż takich słodkopierdzących z gołąbkami i serduszkami nienawidzę dosłownie. No ale cóż czasem trzeba się ugiąć i dla świętego spokoju i PLN-ów rzecz jasna coś tam nadłubać, bo z resztą farby i inne "dziekcia" kosztują i to niemało.
Te butle to właśnie przykład robótek okazyjnych, szybka i łatwa zabawa.
Wczoraj popełniłam kolejną z tym samym motywem dzieciakowym, ale innym dodatkiem, bo nie umiałabym dwa razy tak samo czegokolwiek zrobić.

       
       
Odpowiedz
Powzdycham tylko Sad .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
kurka, nie łatwo zostawić jakiś sensowny komentarz pod Twoimi pracami... Bangin

NNC!
Odpowiedz
Reklama
Aniu, i bardzo dobrze, zwłaszcza, że tak Ci ładnie ffszystko wychodzi Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
:-) butle pełne po sam korek, a banderole nowe z serduszkami dałam :-) dziękuję za miłe słowa :-)
Odpowiedz
Dziewczyny ta taca jest trochę dziwna i średnio mi się podoba (to nie fałszywa kokieteria) jakoś te cytryny nie teges tu leżą. Nie wiedziałam jaki motyw dać, żeby tą szarość trochę rozweselić. Ostatecznie dałam sobie spokój z przeróbkami. Wrzuciłam temat tej tacy na fajsa i nikt nie zrozumiał moich wątpliwości, mam nadzieję że Wy nie będziecie mi szczędziły szczerych komentarzy.
Zrobiłam z niej półkę na farby, bo nawet mama nie chciała jej przygarnąć Undecided
Może mogłam na górze dać ten sam fragment serwetki co na dole, hmmm sama nie wiem Dodgy

           
Odpowiedz
Swojego zdania nie zmienię. Mnie się podoba. Bardzo. Tyle. Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl