Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
I Heart Twoje prace . Co więcej mam napisać ? Chyba to że pomaluję kudły na zielono z zazdrości Wink. Hanka mój jest drugi .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiola... Zapomnij! No jak Cię kocham Wink))
Odpowiedz
Dziewczyny. No ja nic nie poradzę, że one mnie tak zauroczyły Wink
Jestem gotowa poddać się karze. Mogę nawet klęczeć na zielonym groszku Wink))
Odpowiedz
Widzę, że wszystkie zakochane w ślubnym - ja też Smile Ale każdy jeden: razem i z osobna sprawiają radość oczom Big Grin
Odpowiedz
Cóż za powrót! Styl wytworny!
Cudne te kuferki, takie Twoje Smile Najbardziej przypadł mi go gustu przedostatni, ale potem zobaczyłam ostatni i muszę zmienić decyzję Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jestem fanką wszystkiego co domalowane i wycieniowane a przez to ewidentnie pawlaczkowe. Nie wiem jak Ty to robisz ale Twoje prace są prześliczne. Wszystkie jak jeden mąż. I mają w sobie coś takiego, że nawet jakby się znalazł jakiś wariat z pomysłem powielenia to zapewne szybko przekona się że nic z tego nie będzie. Nie do podrobienia są!
Odpowiedz
Reklama
Aleeeeeee mi miło kochane jesteście!!!!! cieszę się że podobają się Wam te moje nocne wypociny. Wcześniej bym wpadła zobaczyć to tam naskrobałyście w moim trochę z grubsza odkurzonym wątku, ale byłam na weselu, poprawinach, potem pomagałam znajomym w remoncie, a dziś w dniu urlopowym odwiedziliśmy z Łukim i dzieciakami mojej siostry park rozrywki koło Bydgoszczy. Nie próżnuję nawet w urlopie, ale grunt że głowa wolna od nerwów.
Mam tam jeszcze zapas prac, których chyba Wam nie pokazywałam, ale wszystko w swoim czasie :-)
Odpowiedz
Kuferki tak cudne, że kilka razy oglądałam i nie mogłam zdecydować, który naj, naj...
Odpowiedz
Piękne prace.Już je podziwiałam a teraz przyszłam podziwiać znowu.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Cudne, cudne skrzyneczkiSmile I gdybym tylko mogła to 2,4 i 5 bym zabrała ale niestety już ich nie ma Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl