Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no to się rozkręcam
#21
Jak ktoś tęskni za wiosną, to powinien obejrzeć twoje prace. Lekkie, proste, i przyjemne, jak wiosenny dzień.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#22
Mnie się podobają te z francuskim ogrodem Smile (a bratek to też fiołek, tylko zmutowany z lekka, ma przecież Viola w nazwie ;P)

a odnośnie głaskania po głowie... jak jest za co, chwalimy, a i głaskamy też - ciebie za staranność i dokładność w przyklejaniu motywów (wbrew pozorom przyklejenie serwetki na dużą powierzchnię wcale aż tak proste, jak to się niektórym niewtajemniczonym wydaje, nie jest)...

a z drugiej strony - gdy zachodzi konieczność - dajemy po uszach... znaczy zwracamy uwagę na popełnione błędy, bez żadnych złych intencji, po to tylko, żeby w następnych pracach je wyeliminować (ten, kto chce z rad skorzysta)...

no i właśnie...
a propos po uszach... żeby nie było tak słodko...
naklejenie motywu i polakierowanie to jeszcze nie koniec pracy (nie przyczepiam się do ilości tego lakieru, bo lakierowanie serwetki klejonej "po całości" nie wymaga aż tak wielkiej liczby warstw lakieru, jak w przypadku kompozycji tworzonej samodzielnie, gdzie trzeba wtopić w tło poszczególne motywy)...
trzeba zwrócić jeszcze uwagę na ogólny "look" pracy - a u Ciebie razi mnie niewykończenie brzegów podkładek, brakuje im szlifu, wtedy zniwelujesz te zadziory, które wcale uroku nie dodają Smile

przyczepię się też do łączenia serwetki na puszce lawendowej... ta "ostra" granica kompletnie mi się nie podoba Wink
Odpowiedz
#23
Komplet bratkowy i konwaliowy przesliczny.
Odpowiedz
#24
zgadzam się z Tobą Vika. Brakuje mi umiejętności cieniowania i precyzyjnego domalowywania szczegółów, ale pewnie te umiejętności przychodzą z czasem. A póki co, trzeba gruntować, malować, kleić, lakierować i cieszyć się każdą wykonaną pracą. I to jest jest najlepsza frajda w całym decoupagu.
Odpowiedz
#25
(02-19-2013, 01:08 PM)Maria1707 napisał(a): póki co, trzeba gruntować, malować, kleić, lakierować i cieszyć się każdą wykonaną pracą. I to jest jest najlepsza frajda w całym decoupagu.
O! i to się nadaje na motto całego forum Big Grin Nic dodać, nic ująć...
Odpowiedz
#26
Podkładki piękne! Bratkowe i te z folkowymi motywami Smile Kleisz na żelazko czy sobie radzisz? Smile
To jeszcze zapytam, gdzie kupujesz podkładki? Smile Pytam ze względu na to, że mają ładne pudełka, można je postawić pionowo, a ja dotychczas wszędzie spotkałam się z takimi poziomymi i takie też miałam do tej pory...
Odpowiedz
Reklama
#27
różany oraz konwaliowo-niezapominajkowy komplet na plus Smile
Odpowiedz
#28
Alez kolekcja! Konwalie i bratki sa przesliczne, a Vika chyba wypomniala zadziory fizyczne, czyli odstajace czesci podkladki, na brzegach, tak jakby cos odstawalo, farba, serwetka zaprasowana, drzazga sie zrobila, nie wiem, ale trzeba to zeszlifowac. Ale poza tym - miodzio Smile
Odpowiedz
#29
jeszcze mnie tu nie było a więc skłaniam się nisko na dzień dobry i na początek dobry i od razu powiem że naj - jak dla mnie lawendowy komplet kuchenny i bratkowe podkładki
brawo początki super
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#30
Twój wątek zapowiada się bardzo ciekawie. Widać zaangażowanie i pasję,dlatego Twoje prace ogląda się z prawdziwą przyjemnością.Udany początek! Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl