Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no to się rozkręcam
#11
Lawendowy komplet jest bardzo udany. A co do prostoty prac, nawet porządne naklejenie serwetki po całości nie jest wcale takie łatwe. Każdy zaczyna od rzeczy prostych a kończy ... hm czasami bardzo daleko i wysoko, a czasem w tym samym miejscu. Życzę długiej, dalekiej i przyjemnej podróży.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#12
dzięki - to tylko część kolekcji. Do zdecoupażowania lewendą w kuchni został mi już tylko klosz od lampy.
Odpowiedz
#13
(02-18-2013, 07:15 PM)Maria1707 napisał(a): dzięki - to tylko część kolekcji. Do zdecoupażowania lewendą w kuchni został mi już tylko klosz od lampy.
Jaki żal pobrzmiał w tej wypowiedzi Big Grin Rozejrzyj się jeszcze, może szafki, krzesła? Słoiki? Big Grin Wink
Odpowiedz
#14
E nie ,to już zdekupażone tylko fotek jeszcze nie ma:p

A komplet lawendowy ladny bardzo . Ja kiedys robilam podkladki na stol z tym motywem. Masz już?
Odpowiedz
#15
lawenda jest kuchenna a podkładki są z innymi motywami

    podkładki z różami
    druga strona jest inna, żeby było ciekawiej
    i     podkładki fiołkowe i konwaliowe dla synowej
Odpowiedz
#16
no właśnie - czy bratki to też fiołki. A zresztą najważniejsze, że ładne i podobają się.
Odpowiedz
Reklama
#17
Bardzo ładne, staranne, tradycyjne i czyste decou. A podkładki konwaliowe i fiołkowe/bratkowe - prześliczne.
Odpowiedz
#18
dziękuję, jesteście super, potraficie docenić starania nowicjuszki.
Odpowiedz
#19
Nowicjuszka do nowicjuszkiSmile Bardzo ładnie kombinujesz i ja zabieram podkładki z konwaliami-mam do tych kwiatków słabość-podobają mi sie te serweteczki, a nie mam ichSad
Odpowiedz
#20
(02-19-2013, 01:14 AM)Maria1707 napisał(a): dziękuję, jesteście super, potraficie docenić starania nowicjuszki.

Mario, bo jest co doceniać, my tu nie głaskamy nikogo po główce, jak nie ma za co Big Grin Niechże Vika przyjdzie i powie, że mało lakieru albo coś Smile

Aa, i chciałam powiedzieć, że to ani bratki, ani fiołki, tylko niezapominajki, bo wróciłam im się dokładniej przyjrzeć Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl