Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no to się rozkręcam
#31
obejrzałam jeszcze raz swoje dzieła. Zadziorów nie ma, to chyba raczej wina ustawienia, oświetlenia i aparatu (niestety telefonicznego), ale za wszystkie opinie dziękuję.

A teraz nowości.
Gosia do kompletu dostała fiołkowe serduszko     ,
do kompletu chustecznik     i    
komplet lawendowy powiększył się o słoik do kawy     i coś dla odmiany - niebieski słoik    
i to byłoby na tyle.
Miłej niedzieli wszystkim pasjonatkom i nie tylko
Odpowiedz
Reklama
#32
Świetny komplet! Lubię bratki Smile

A słoiki sobie zapisałam - mam takie szkiełko i nie omieszkam zgapić pomysłu! Smile Hmmmm... Właściwie to od razu mogę zabrać ten niebieski słoik - będzie mi pasował Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#33
Chustecznik bardzo wesoły i wiosenny. Za serduszkami nie przepadam, więc skupie się tylko na chusteczniku Big Grin
A słoiki obydwa bardzo ładne, choć ten biało niebieski zyskałby na jakimś subtelnych elemencie wykończenia, nie wiem, jakieś kropki, jakaś wstążeczka, czegoś mi w nim brakuje, takiej kropki nad "i".
Odpowiedz
#34
tak rozkręcasz się w dobrym kierunku i fajowe te prace mnie naj przypadł do gustu chustecznik kurcze pracowita z ciebie mrówka skoro nawet dno okleiłaś super
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#35
Zabieram chustecznikSmile i czekam na Twoje dzieła.Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkie zagladające na forum.
Odpowiedz
#36
chustecznik jest dla synowej, to i teściowa musiała się postarać.
słoiki są po kawie. Nakrętki miały złote obwódki i jeszcze na górze czarny kapturek.
No i został tylko kapturek - nie bardzo go widać na tym czarny tle.
Odpowiedz
Reklama
#37
no i sie zadziory wyjasnily, na korzysc oczywiscie, sorry za czepianie sie po proznicy Smile

ze wszystkich prac sloiczek lawendowy mi przypada, tak jak Graza pisala - dobrze mu robi calosciowe potraktowanie, a motyw przeradosny. A niebieski sloiczek faktycznie by zyskal na malym tuningu, ale jak piszesz, ze akcenciki sa, tylko ich nie widac, to sie przestaje czepiac. Ogolnie - wesola gromadka Smile
Odpowiedz
#38
Bardzo ladne prace. Podoba mi sie niebieski sloiczek. Wiadomo bylo, ze Zuzka porwieTongue
Bratki tez lubie, wiec wszystko na czym sa wyglada pieknie.
Odpowiedz
#39
mam dość zimy i już chcę mi się trochę wiosny, no to ją sobie zrobiłam.
A co do zakrętek. Słoiki są po kawie kupionej w Lidlu i miały złotą obwolutę. Do oryginału to ona może i pasowała, ale do decoupage już nie. Jedyną metodą było przedłużenie wzoru dalej i tak to wyszło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl