Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tu masz mój decoupage :)
#11
(01-11-2013, 01:34 PM)Shanna napisał(a): Deseczka piekna...czy ja juz tego nie mowilamHuh

tak tak, to moje drrugie podejście..

Ostatnio nie mam pomysłów na dobre wykorzystanie motywów serwetek..
i tak coś robię, ale chyba bez przekonania


Załączone pliki Miniatury
       
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
#12
Deseczka i pudełko z różą skradły moje serducho... Obdarciuszki piękne!!!!
Odpowiedz
#13
Grarut bardzo fajnie ujęła to, dlaczego obdarta serwetka na deseczce jest fajna - porównanie do plakatu na murze, jest w tym jakaś idea.
Na pudełku z motylkami niestety widzę tylko, że ktoś chciał motylki ale nie umiał ich ładnie wyciąć to wydarł.
Tak sobie myślę, że gdybyś więcej wydarła z serwetki i zrobiła podobny myk jak przy deseczce, to byłoby z sensem, szczególnie, że tam są fajne napisy.
Albo gdyby dodać jeszcze inną warstwę serwetki, też obdartą, napis, czy coś, wtedy byłby to jakiś pomysł na kolaż.
A przetarcia wieczka bardzo mi się podobają.
Tełko w drugim pudełeczku mi się podoba, chyba lubisz takie szerokie maźnięcia farby, drobne spękania dodają smaczku.
Za różami nie przepadam, ale sam dobór tych róż wydaje mi się trafny - pasują do malarskiego tła, ale cień przy nich, ten brąz, wydaje mi się za ciężki i pudełeczko straciło na uroku.
Rozpisałam się, za co przepraszam Smile
Odpowiedz
#14
To teraz jaSmile
Tak jak podobala mi sie deseczka, na ktorej widac ze motyw wydarty, tak motylki juz mi przeszkadzaja. Wlasciwie nie motylki ale to dookola nich. Gdyby byly dokladnie wyciete to byloby super. Pudelko rozane ciekawe. Troche za ciemno wg mnie wokol motywu, ale mozna sie przyzwyczaic. Czy Ty tam dalas tez krak? W niektorych miejscach wyglada jakby delikatnie popekalo.
Odpowiedz
#15
dziękuję dziewczyny, każde uwagi biorę do serducha Smile
i oczywiście doskonalę się dalej Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#16
Dorota napisała to co sama chciałabym napisać.Smile
Widać że lubisz przecierki
Odpowiedz
Reklama
#17
Kasia- widac myslimy tak samoSmile
Odpowiedz
#18
O pudełkach dziewczyny napisały już chyba wszystko, więc się nie będę powtarzać, natomiast deseczka - tak, tak, tak, bardzo nawet Smile
Odpowiedz
#19
Deseczka i różane pudełeczko bardzo mnie się podobająSmileSmileSmile
Odpowiedz
#20
Pudełko z wydartym motywem jest naprawdę ciekawe. Takie klimatyczne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl