Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tu masz mój decoupage :)
Podziwiam, bo nie dosc ze male to jeszcze kuleczki.
Odpowiedz
Reklama
pozazdrościłam Shannie Wink
a tak naprawdę to mnie zainspirowała
młynek stał dość długo na półce i oka mego jakoś nie cieszył..
teraz zdecydowanie cieszy Smile


Załączone pliki Miniatury
           
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
hmmm.. tylko jak go sponiewierać? Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
a mnie się czerwony bardziej podobał
no i ten wsyp trzeba go sponiewierać koniecznie
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Młynek w nowo - starej wersji barzyj mi się podoba Smile a górę koniecznie sponiewieraj, może rzuć pare razy o ścianę ?WinkBig Grin
Odpowiedz
Zainspirowalam Cie???? No ladnieTongue
Bialy postarzony mi sie bardziej podoba od tego...no wlasnie...czerwonego/rudego...u mnie jakos tak widac. Ale faktycznie cos nie cos trzeba by bylo zrobic z wsypem. On do calosci za bardzo blyszczacy jest.
Widze tez, ze wykorzystalas serwetke, ktora ja pierwotnie chcialam dac na moj mlynekSmile Teraz wiem, jakby moj wygladal, gdybym nie zmienila koncepcjiTongue
I takie male pytanie techniczne. Czy wsypu nie dalo sie odkrecic? Brzeg pobrudzil sie farba i tak dziwnie wyglada, jak zaciek jakis. Ja moj wsyp odkrecalam. O wiele latwiej sie robilo.
Odpowiedz
Reklama
O ile mnie wzrok nie myli wysyp kawy z tej samej serwetki, z której ja robiłam słoiczki do kawy. Ja ten wysyp rozdzielałam na mniejsze "porcje" ale wycinanie ziarek kawy to jak test na sierpliwość Smile Nie wiem który młynek mi sę bardziej spodobał-ale chyba ten, ktoryjest po Twojej przeróbceSmile No i jak też chce taki młynek......
Odpowiedz
Czym tu się tak zachwycać? Toż to stary, zdezelowany młynek, któremu wymieniono tylko "zsyp" by można było kawę wsypać i zmielić. No, ten pierwszy to ja rozumiem, porządny, polakierowany, czysty. Gdybyś tego grata przerobiła na taki z pierwszego zdjęcia byłoby co podziwiać.Smile Smile Smile.
A tak naprawdę młynek po przeróbce bardzo mi się podoba, nawet nowy "zsyp" mi nie wadzi bo patrz wyżej. tylko spróbuj usunąć tę farbę, czasem się da małym nożykiem lub igłą.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
(03-21-2013, 11:31 PM)Shanna napisał(a): I takie male pytanie techniczne. Czy wsypu nie dalo sie odkrecic? Brzeg pobrudzil sie farba i tak dziwnie wyglada, jak zaciek jakis. Ja moj wsyp odkrecalam. O wiele latwiej sie robilo.
wiem wiem, nie bardzo umiałam sobie z nim poradzić, no i taki trohę przybrudzony.. chyba na łatwiznę poszłam..
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
mi sie wsyp podoba taki jaki jest, uzytkowy po prostu. I taa miedz ma piekny kolor (pod warunkiem, ze ten stop to miedz Smile. swietne pobrudzilas.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl