Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tu masz mój decoupage :)
Hi hi, no właśnie najzabawniejsze w tej zabawie jest to, że nigdy nie wiadomo, co się komu spodoba, co "chwyci" a co nie. Ja parę razy byłam - no po prostu pewna, że wstawiam coś, co zbierze same zachwyty, bo mnie się tak podoba, a tu... Konsternacja Big Grin I na odwrót, czasem się podobają rzeczy, które uważamy za nieudane.
Odpowiedz
Reklama
Amen, amen moja droga Smile
Odpowiedz
Sowki sliczne. A i bransoletki mi sie podobaja.
Odpowiedz
Brązowe bransoletki śliczne, a jeżeli chodzi o zakładki tez mi się podobają, choć chyba rzuciłabym jakieś weselsze tło dla nich. Ale ogólnie sówki czy ze skrzydełkiem czy bez całkiem sympatycznie się prezentują Smile
Odpowiedz
Ciemna branzoletka i sowia zakładka- jestem jak najbardziej na tak! Smile Z resztą podobają mi sie Twoje prace, ze względu na te piękne malowane tła (ktorych tutaj akurat nie ma) Smile
Odpowiedz
to była moja ulubiona patelnia/wok.. tak namiętnie z niej korzystałam, że zdarłam warstwę teflonu.. nie posłuży już.. kulinarnie.. ale na ścianie w kuchni zawiśnie.. a co Smile


Załączone pliki Miniatury
                   
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
ajajajajaj jakie cudeńko wyczarowałaś..... a i pomysł przedni-no czarodziejka z Ciebie jak nic. Patelnie pozwolę sobie zabraćSmile
Odpowiedz
Zobaczywszy twoją patelnię przyrzekłam sobie nie dziwić się niczemu. Szkoda na to energii, lepiej podziwiać. Bardzo pomysłowe, piękne wykonanie, super.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Aleś dziewczyno dała czadu Big Grin I pomysł świetny, i wykonanie rewelacyjne! Tło jak najprzedniejszy olej (obraz znaczy się, nie jadalny Wink ). Czym gruntowałaś patelnię?
Odpowiedz
Snieżką akrykową białą, bo nic nie miałam, później serwetkowy kucharz i reszta to też akrylowe farby. A na koniec dużo lakieru Smile
dzięki dziewczyny, cieszę się, że Wam się podoba, bardzo bardzo Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl