Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22
#21
Śliczne prace i ta magnoliowa serwetka, moja pierwsza jaką miałam w domu Smile Pracuj i pokazuj nam swoje prace bo wygląda to obiecująco bardzo Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Pracuję, ciągle pracuję Smile Ok, to wrzucam to co już dawno zrobione, takie w folkowym stylu. Dzisiaj lakierowałam tace, świeczniczek i pudełko, czekam aż wszystko wyschnie i wywietrzeje Smile

   
   
   
Odpowiedz
#23
Bardzo ładne kompletySmile, chociaż na ludowo to nie moje klimatyBig Grin
Odpowiedz
#24
Podobają mi się świeczniki na pierwszym zdjęciu - mają fajną kolorystykę.
Fajny pomysł z tacą, choć wydaje mi się pustawa, może jakaś wycinanka w narożnikach, albo szlaczki na boczkach, a na podkładkach maluśkie szlaczki dookoła...
Taka byłaby moja wizja Smile
Odpowiedz
#25
(01-10-2013, 12:25 PM)Dyzia napisał(a): Podobają mi się świeczniki na pierwszym zdjęciu - mają fajną kolorystykę.
Fajny pomysł z tacą, choć wydaje mi się pustawa, może jakaś wycinanka w narożnikach, albo szlaczki na boczkach, a na podkładkach maluśkie szlaczki dookoła...
Taka byłaby moja wizja Smile

A ja właśnie wolę taki minimalizm Smile

Co do tych folkowych rzeczy to wszystkie były na zmówienie Smile Tzn było tylko hasło "folk"... A reszta już poszła Smile
Jednakże takie motywy bardzo lubię Smile Co nie znaczy, że nadmiernie ich używam. Skończyłam wczoraj wieczorem tacę, jak tylko się ogarnę ze wszystkim to zrobię zdjęcie i się pochwalę Smile
Odpowiedz
#26
tak, ten magnoliowy komplet zdecydowanie boski! Smile

co do praw autorskich, nie przeszkadza mi ten zapis, raczej skupiam się na wykonanej pracy niż na czytaniu małych czcionek

powodzenia!
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
#27
(01-10-2013, 02:59 PM)Karolci napisał(a): tak, ten magnoliowy komplet zdecydowanie boski! Smile

co do praw autorskich, nie przeszkadza mi ten zapis, raczej skupiam się na wykonanej pracy niż na czytaniu małych czcionek

powodzenia!

Dziękuję. Smile Zapis mimo wszystko usunęłam na potrzeby forum, żebyście się już mnie nie czepiały Tongue
Odpowiedz
#28
Umieszczając cos takiego przyznajesz sobie prawa autorskie do wyrobu, który ktoś zaprojektował, czy to stołek, czy serwetka. Natomiast za mało tu jest wkładu własnego, żeby była mowa o jakichkolwiek (poza autorami serwetki i może ewentualnie stołka - choć takich stołków jest chyba podobnych wiele) prawach autorskich, Ba, pisząc taką klauzulę łamiesz prawo.

no w taki sposób o tym nie pomyślałam, ale fakt jest w tym dużo racji
w końcu korzystamy z produktów które ktoś zaprojektował..
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
#29
Tak, ale chodzi bardziej o to, że samemu się zaprojektowało jak to zdobić, a później ktoś skopiuje dajmy na to jakiś świeczniki i zacznie na tym zarabiać, a pomysł wykonania był nasz - to była idea tego zapisu, wg jakiegos portalu.
Dyskutować by można na ten temat do woli. Ale nie sądze, żeby którakolwiek z Was była zadowlona jeśli ktoś idealnie odtowrzyłby jej pracę, która była jej pomysłem i ją dowolnie powielał i rozpowszechniał...

Tak czy siak, skończyłam dzisiaj tacę, wrzucam zdjęcie.
   
Na zdjęciu może tego nie widać ale przetarcia są złote...
Odpowiedz
#30
Świeczniki w łowickie wycinanki są prześliczne - kolorowe, żywe, radosne Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl