Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jestem nowa ...
#11
No faktycznie perełki rządzą.
A do skrzynki mam takie same cosie jak Malola. Biel za bardzo daje po oczach na tym boczku
Odpowiedz
Reklama
#12
Byłam na blogu i jestem zachwycona Twoimi pracami Smile
Odpowiedz
#13
Juz dziewczyny powiedzialy wszystko. Mnie sie podobaja Twoje prace. Najbardziej wpadlu mi w oko ktopeczki na listkach. Ciekawie to wyglada. Butelki lubie i Twoja w moim ulibionym zielonym....pieknie.
Pokazuj kolejne prace.
Odpowiedz
#14
Witam, ja też jestem nowaSmile
podobają mi się twoje prace. Kuferek z motylkiem jest śliczny. Uwielbiam taki styl, ale trzeba mieć wyczucie, żeby nie przesadzić - mnie na razie się to nie udaje.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#15
Muszka ma rację - kolejna Kraftówna! Tongue

Mnie taki styl nie za bardzo odpowiada, ale podziwiam wykonanie... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#16
ja tam nie mam wyczucia Winki czasem daję po bandzie Smile
ale kuferek miał być baardzo szykowny bo to było dla baaaardzo " szykownych " osób .. Confused
ale cieszą mnie wasze komentarze bo zaraz wiem co poprawiać lub nie
i to jest wspaniałe na forum, że można się dzielić opiniami
dziękuję wszytskimSmile
Odpowiedz
Reklama
#17
Duzo przydasiow na kazdej pracy - doceniam, bo sama tak mam Smile. Wprawdzie rokokoko nie bardzo lub po prostu w malych ilosciach, ale podoba mi sie starannonsc wykonania, no i wlasnie kombinowanie pt. a moze by tu cos z boczku przykleic Smile

ps. fajny, duzy krak na bluszczowej, a Elzbietce to czym rameczke robilas? gotowe przydasie czy konturowka?
Dominika
Odpowiedz
#18
Bardzo podoba mi się kuferek śliczny. Czekam na dlasze zdjęcia Smile
Odpowiedz
#19
Bardzo ciekawa kolekcja prac,tak kobieca i romantyczna.Byłam na blogu, widać,ze pomysłowa z Ciebie osóbka. Bardzo fajnie ogląda się takie prace. Smile
Odpowiedz
#20
Ciekawe prace (podgladałąm troszkę na blogu) Perły, kolory, koronki- na bogatoWink Choć klimat nie do końca mój, to i tak mi się podobają Twoje praceSmile ciekawie łączysz w całość różne elementy. Na pewno będę "śledzić" Twoje poczynania z przyjemnościąSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl