Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w wolnych chwilach...
#41
Bardzo ciekawy ten Twój chustecznik! Jestem poczatkująca, małowiedząca a tu znów zobaczyłam cos nowego Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Witam wszystkich po długiej nieobecności... Smile pewnie myślałyście, decoupage na dobre wyprowadził się z mojego życia? Wink Co to to nie! Po różnych zawirowaniach życiowo-mieszkaniowych powracam !!!
Udało mi się w tzw. międzyczasie coś potworzyć, jednak niewiele mam udokumentowanych tworów. Idę szukać fotek i zaraz coś powklejam. Mam sporo do nadrobienia i tu na forum, i w ogóle w decu. Pozdrawiam i obiecuję zaraz coś powklejać.

Zielono-żółte serducho w rzeczywistości jakoś lepiej się prezentuje niż na zdjęciu. Powędrowało do Teściowej Wink
Chustecznik ostatecznie bardzo mi przypadł do gustu... plan na niego miałam nieco inny, ale jak to bywa w trakcie tworzenia- nieprzewidziane trudności wymuszały nieplanowane rozwiązania Wink efekt moim zdaniem ok. Ciekawa jestem Waszych opinii...

Chustecznik ostatecznie bardzo mi przypadł do gustu... plan na niego miałam nieco inny, ale jak to bywa w trakcie tworzenia- nieprzewidziane trudności wymuszały nieplanowane rozwiązania Wink efekt moim zdaniem ok. Ciekawa jestem Waszych opinii...


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#43
Witaj,
W zielono-żółtym serduchu jakoś kolor wieczka nie gra mi z motywem, ale to tylko moje subiektywne odczucia...
Na chusteczniku piękne spękaniaSmile
Odpowiedz
#44
Serducho faktycznie srednio moje... ciezko bylo mi dobrac jakikolwiek motyw do okreslonej kolorystyki i kszyaltu. Ale koniec końców osoba zainteresowana byla zzadowolona ?
Odpowiedz
#45
Wygrywa chustecznik. Fajny niejednolity dół.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#46
(12-16-2014, 01:21 PM)kachifoo napisał(a): Chustecznik ostatecznie bardzo mi przypadł do gustu... plan na niego miałam nieco inny, ale jak to bywa w trakcie tworzenia- nieprzewidziane trudności wymuszały nieplanowane rozwiązania Wink efekt moim zdaniem ok. Ciekawa jestem Waszych opinii...

Jak ja dobrze to znam Big Grin
Chustecznik bardzo mi się podoba. Bardzo fajnie wykorzystałaś serwetkę i nadałaś jej oryginalnego charakteru Smile boki i przecierki wyglądają bosko, plus ten ornament Smile trochę mi góra nie pasuje do boków, chociaż oba elementy osobno wyglądają super Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Ja też stawiam na chustecznik Wink
Serducho, tak ogólnie rzecz biorąc, też nie wygląda najgorzej Wink))
Odpowiedz
#48
Tak chustecznik mi również najbardziej przypadł do gustu, fajny ten motyw, pieczątka czy co to tam na dole jest? ;o)))
Odpowiedz
#49
Chustecznik wygrał. Wierzch bardzo ładnie zgrany. Ale serducho nie widzi mi się. Motyw ginie na tym tle.
Odpowiedz
#50
Przepiękny serwetnik! I tyle Tongue
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl