Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przytuliowe
#61
No i proszę jakie ładne pudełeczko Smile I się człowiek o lateksach dowiedział - super Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
hmmm ja bym delikatnei pocieniowała w koło motywu
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#63
kropki.. dwukolorowe, tak po namysle...
Odpowiedz
#64
cieniowac nie umiem nic a nic ;/ wychodzi mi bajzel totalny. tez mi się zdaje ze wisi w powietrzu może gałązkę domaluje?
góra p[udełka była mocno rozklejona i az się dziwię ze tak udało się ja doprowadzić do porządku.
spróbuję pocieniowac aczkolwiek znów bede zmywac ;/

(12-19-2012, 10:36 AM)natabus napisał(a): To jest pudełko tekturowe? Dla mnie ok, bo lubię czyste decu, tylko ciut odcień wstążki mi nie pasuje, ale to może wina zdjęć lub ustawień kolorów w moim monitorze.

tak tekturowe. możliwe ze wstązka inna ale nie mam innej a bez niej góra się rozleci i będzie brzydko wyglądąć bo boki zniszczone
Odpowiedz
#65
Wstążki nie zmieniaj, trudno mieć w domu pasmanterię z wszystkimi odcieniami różuWink Chociaż wstążki też można farbować, wsadzić do herbaty, wyprasujesz i już masz inny kolor. Nie mówię, że trwały, ale pewnie moczyć pudełka nie będziesz. Cieniowanie, kropkowanie bardzo się przydaje, poczytaj odpowiednie wątki. Albo wypróbuj pomysł (sorki, zapomniałam na chwilę, kogo) z gliceryną apteczną - która może zastąpić opóźniacz do akryli.
Odpowiedz
#66
dzisiejsze na szybko. pudełko na długopisy z pracy. bylo ciemnozielone brzydkie i nijakie.(w srodku brzydkie bo bylo zniszczone) i małe pudełeczko ( z kulek brązujących z avonu Tongue) to na szybciutko z kawalka serwetki jaki miałam, będzie służyło jako opakowanie do bransoletki którą kupiłam 6 latce. wiem,że zaraz go wywali Smile
nie wiem dlaczego tak okropne zdjęcia wychodzą mi. na żywo długopiśnik jest ekstra, gladki, jednolity, bez plam ;/

[Obrazek: 5156f0c559d84d18gen.jpg]

[Obrazek: dea2232da696c73fgen.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#67
Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby wyrzuciła bransoletkę... Tongue Dzieci dziwne są...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#68
Pudełko na bransoletkę słodkie Smile I kubek na długopisy tez niczego sobie, prosto i ładnie. Ja bym mu może dodała wzdłuż górnej krawędzi takie fioletowoniebieskie kropki, w kolorze krokusów.
Odpowiedz
#69
Ano dziwneSmile
Na początku myślałam, że to pudełko z pokrywką, na górze jeszcze zima, a na dole już wiosnaWink
Jak wyrzuci pudełeczko to na wiosnę zrobisz noweSmile
Odpowiedz
#70
nie chcę kropek Smile boję się ,że nie wyjdą.
pocieniowałam fioletowe storczyki, powiem,że na pierwsze cieniowanie ładnie. zdjęcia nie widać a jutro daję pudełko koleżance Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl