Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przytuliowe
#21
moj szablon, masakra z nim.

[Obrazek: 7972a78bbe7b503bgen.jpg]

[Obrazek: b704c33a83e78f1cgen.jpg]

[Obrazek: 5afc63d957590366gen.jpg]

[Obrazek: 8793d6693567f17fgen.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#22
Faktycznie, dość... niestaranny Wink
Po wyschnięciu masy dobrze jest relief przeszlifować - górę i boki... spróbuj, a sama zobaczysz różnicę...
Odpowiedz
#23
ale jak boki skoro one takie waskie sa?
Odpowiedz
#24
Ano kawałeczkiem papieru ściernego... tak raz koło razu, raz koło razu... i w każdy kącik wjechać Smile
Odpowiedz
#25
dziękuje.
pudełko z szablonem zostawiam na razie bo jak go wezme do rąk to wywale ze złości.
mam kupę sprzętu i chcę coś zrobić, ale nie wiem co. mam tą flizeliną. fioletowa. i tu moje pytanie napierw pomalowac pudełko na bialo ( nie mam fioletowej farby i przykleic flizeline, czy zostawic pudełko plastikowe, przezroczyste?
poźniej wyszlifowac i wyciety wzor z serwetki?
Odpowiedz
#26
(12-16-2012, 03:31 PM)przytulia napisał(a): mam kupę sprzętu i chcę coś zrobić, ale nie wiem co. mam tą flizeliną. fioletowa. i tu moje pytanie napierw pomalowac pudełko na bialo ( nie mam fioletowej farby i przykleic flizeline, czy zostawic pudełko plastikowe, przezroczyste?
poźniej wyszlifowac i wyciety wzor z serwetki?

Droga koleżanko przytulio Wink
skoro ty sama nie wiesz co chcesz zrobić, to skąd mamy to wiedzieć my??
decoupage to wbrew temu, co wielu sądzi (że to niby takie zwykłe przyklejanki...) jest bardzo kreatywną i twórczą techniką...
wykaż się więc tą kreatywnością, popróbuj różnych technik (a jest w czym wybierać, wystarczy przeszukać internet, poczytać forum, pooglądać pokazane tu prace) i stwórz coś SWOJEGO...
a potem pokaż co udało ci się stworzyć.
Pytania typu: " napierw pomalowac pudełko na bialo ( nie mam fioletowej farby i przykleic flizeline, czy zostawic pudełko plastikowe, przezroczyste?" zupełnie mijają się z celem, bo po pierwsze - ilu odpowiadających tyle zdań (patrz: kreatywność!),
po drugie - to przecież ma być twoja praca, a nie nasza...

Pokombinuj, pomęcz się trochę, a gwarantuję - będziesz miała ogromną satysfakcję... o wiele większą, niż ze zrobienia w/g czyjegoś przepisu typu " zrób tak i tak"...
Odpowiedz
Reklama
#27
Jesli uwazasz, ze ten szablon jest nie teges to powiedz jak go zrobilas,chetnie odgapie. Mnie sie podoba.
Odpowiedz
#28
hehehe dziękuje Smile
ja się boję,że znów coś nie wyjdzie i dupa będzie z mojego dekupażowania. ale nauczę się cierpliwości. dopiero kilka rzeczy zrobiłam przeciez...
Smile

(12-16-2012, 04:01 PM)Shanna napisał(a): Jesli uwazasz, ze ten szablon jest nie teges to powiedz jak go zrobilas,chetnie odgapie. Mnie sie podoba.

przyłozyłam szablon do pudełka paluchami. ( wczesniej przeciełam go na poł bo był za duzy i mi latał Tongue)
noze kuchennym dałam mase szpachlową czarna taka specjalną i powolutku zdjęłam zeby mi kawałki tej pasty z szablonem do góry nie poszły.
ta masa jest tak kurkowato gęsta ze nie idzie jej ładnie zebrac ;/

jak chcesz to Ci oddam całe pudełko Smile
Odpowiedz
#29
Jeśli uzywałaś szablonu bez kleju, tylko trzymając palcami, no to wyszedł super. Szlifowanie by mu się oczywiście przydało, ale sam z siebie wyszedł Ci bardzo dobrze. Moje pierwsze próby były znacznie gorsze Big Grin
Odpowiedz
#30
zeszlifowałam z gory i dałam złocenia. teraz mi się podoba. lepszy.
teraz męczę się z tasiemką do innego pudełka.
jednak mam dwie lewe ręce i wyobraźnię na poziomie ryby ;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl