Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przytuliowe
pokaż
Odpowiedz
Reklama
zmazałam. takie zacieki szare raczej powychodzily ni to braz ni to przecierka.
Odpowiedz
pokazuj
Odpowiedz
prosze mi sie tu nie zalamywac, nie od razu Rzym zbudowano, pare miesiecy i bedziesz smigac. Jasny dol jest ok, a do przecierania to na litosc boska... prosze kupic wreszcie te mokre chusteczki bambino, a bitum i inne maziaje pokochaja Cie miloscia czysta i niegasnaca. Pudelko przewroc do gory nogami, maz po spodzie, scieraj, znow maz, daj tym farbom troche wyschnac po jednym mazaniu, bo inaczej bedzie bure. Zrob sobie rozny krak tam, a gabeczki do do nakladania gesso ewentualnie lub bazowej farby, wprawy trzeba, zeby takimi narzedziami cieniowac czy kolorowac - nigdy nie wiesz ile nabralas, a jak pracujesz to docisk tez bardzo duzo znaczy, itp itd. Odpocznij, rob cos innego.

ps. jakbym Ci pokazala moje pierwsze sloiki po kawie i inne takie deski w oprawie burego jednoskladnikowca to bys sie turlala w dol ulicy co najmniej z kilometr ze smiechu. Oczywiscie, ze kazdy tak zaczynal.
Odpowiedz
Kochana! głowa do góry! Nikt nie mówił, że będzie lekkoTongue... Ja się dopiero uczę i też nie wszystko wychodzi od razu. Ale za to jaka frajda kiedy już wyjdzie! Big Grin
Odpowiedz
efekt ktory w miare mnie zadowala
[Obrazek: 098afd2db770da89gen.jpg]
[Obrazek: 10620f06b450d711gen.jpg]

i małe rózowe z krakiem 1 skl. tapowane na bialo, kilkukrotnie w jednym miejscu
[Obrazek: 46a6f41d1b1d0377gen.jpg]
Odpowiedz
Reklama
o wiele lepsze jasne niz ciemne, ale sie powtarzam. Mysle, ze mozesz byc zadowolona z przecierek. Jednoskladnikowiec wbrew pozorom jest bardzo trudny, uczy pokory, za kazdym razem troche inaczej pracuje. Tu jest male zdjecie, gory prawie nie widac, dol fajnie jaskrawy, ale gora ma za duzo plam chaotycznych jak dla mnie. No wlasnie, jednoskladnikowiec trudny jest, paradoksalnie prawie kazdy od niego zaczyna Smile
Odpowiedz
craft jasne pudelko bylo zrobione na odreagowanie. a skrzynka teraz juz mi sie podoba Smile
Odpowiedz
a chciałaś wyrzucić,niedobra dziewczynka
Odpowiedz
niedobra <bije skrzyneczką po łbie>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl