Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
początki :)
#21
Jak oszroniony, super. Bardzo fajny motyw i pomysł przyklejenia go na samym dnie. Ciekawe jak by tak te bombki przezroczyste takim szronem pokryć, muszę znaleźć sposób jak się robi ten szronik.
Odpowiedz
Reklama
#22
(12-01-2012, 05:28 PM)MonikaMagdalena napisał(a): Jak oszroniony, super. Bardzo fajny motyw i pomysł przyklejenia go na samym dnie. Ciekawe jak by tak te bombki przezroczyste takim szronem pokryć, muszę znaleźć sposób jak się robi ten szronik.

Szronik został zrobiony w zupełnie przypadkowy sposób, mianowicie jak nakładałam warstwę na krak to użyłam gąbeczki (podkradzionej z maminego gospodarstwa Big Grin) i tapowałam. I ot tak powstał właśnie taki efekt Smile

(12-01-2012, 05:23 PM)Zuza napisał(a): Ależ śliczny lampion! Świetny kraczek i motywy czarno-biała - w sam raz do mojego mieszkanka! Zabieram!!! Smile

ale tak serio serio ?Big Grin
Odpowiedz
#23
Szron zamierzony czy nie, wyszedł swietnie. Bardzo dobra praca, brawo!
Odpowiedz
#24
Pytasz się czy serio zabieram? Ba, żeby to się tak dało przez internet, to już mały sklepik mogłabym otworzyć... Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#25
no piekne! oczywiscie, ze gabeczka do jednoskladnikowca jak najbardziej - nie ma maziow po pedzlu Smile.

No, tak sobie jeszcze patrze... super!
Odpowiedz
#26
Bardzo mi się ten lampionik spodobałSmile Super!
Odpowiedz
Reklama
#27
No efekt świetny i prosty w wykananiu, widzę że w miarę jak długo i dużo się robi można nowe techniki wymyślec nawet jeśli przez przypadek, super.
Odpowiedz
#28
Doniczka śliczna... A lampionki chyba sama spróbuję bo bardzo mi się podoba.. Smile
Odpowiedz
#29
Piękny lampion, cały jego urok w prostocie leży Big Grin
Odpowiedz
#30
I mnie się spodobał Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl