Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#51
Jeszcze raz dziękuję dziweczyny Heart bardzo mi miło , a Wasze porady zawsze są dla mnie w cenie.
U mnie prezentów ciąg dalszy ,nie mam czasu na ozdoby do domu Sad.Prezenciki na razie w skromnym decu , bo musiały się udać i estetycznie wyglądać.Tak więc zbytnio nie poszalałam ...


Załączone pliki Miniatury
       





Odpowiedz
Reklama
#52
Ten z koronką świetny! Drugi ładnie, czysto i starannie wykonany, ale dla mnie za słodko, za różowo Smile
Odpowiedz
#53
Dla mnie również zdecydowanie ten skromniejszy.Ale odzwierciedlają gusta dwu różnych pań.Tak więc te świecące tasiemki,błyszczące oczka ,róż -przewidziane dla prawdziwej blondyneczki uwielbiającej taki styl. Cool





Odpowiedz
#54
Oba eleganckie i zapewne się spodobaja przyszłym właścicielkom.
Odpowiedz
#55
Bardzo dobrze wykonane chusteczniki! Eleganckie , fajniutkie i dopasowane wszystkie elementy.
Czy bardziej na róż, czy na szaro, to już wiadomo, kwestia co kto lubi, skłaniam się oczywiście ku szaremu, szczególnie na fajnie pobielenie drewienka.
A ten różowy, gdyby miał lekko szary dół...
Odpowiedz
#56
bardzo ładne chusteczniki... ładne i ładnie wykonane Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Bardzo eleganckie i takie delikatne ...
Odpowiedz
#58
Oba ładne, staranne i na czasie, bo sezon katarowy w pełni Wink
ale gdybym miała wybierać - wybrałabym ten szaro-brązowy jednak Smile
Odpowiedz
#59
Wow jestem pod warzeniem sekretarzyk jest przepiękny a chustecznik z różowa wstążką ja też chce taki i proszę mi napisać szczegóły w melu cudo cudo i jeszcze raz cudo Smile
Odpowiedz
#60
Tak jak zamierzylas, tak wykonalas, prezenty sa swietne, szarosci boskie, rozu nie lubie w takich ilosciach, ale brawo za konsekwencje i czystosc wykonania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl