Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
#41
Witam Was ponownie Rolleyes
Dziękuję ,baaardzo dziękuję za miłe słówka pod adresem moich prac.
Zrobiłam kolejne dwa prezenciki -oczywiście jak to na początku - się spaprały
ale,żeby już nie bardziej to proszę o radę.
Sekretarzyk teraz tak wygląda -pomalować na błysk czy zostawić taki macik?
Macie lepsze oko do prac i wiecie co lepiej wygląda.Wink

a i se jeszcze zrobiłam z nudów (nie z nałogu przesz)!!! a co, znalezione na śmietniku i na lato będą jak znalazł.

   

I powiem Wam jeszcze coś ... ten sekretarzyk nie ma ani jednego szlifu po pociągnięciu bejcą, a wygląda jak przecierany.Chyba założę wątek "NIGDY TEGO NIE RÓB"


Załączone pliki Miniatury
           





Odpowiedz
Reklama
#42
Co to jest, to różowe?

A sekretarzyk w macie! Albo faktycznie woskiem. Cudny jest, chociaż ja przecież staroci nie lubię... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#43
Bejca tak się zachowuje, Satori, uwidacznia strukturę drewna.
Tych bejcowanych bokow absolutnie nie robilabym na błysk, woskiem jak pisze LS albo na półmat. Tylko dekorowaną klapkę pociągnęłabym błyszczącym lakierem.
Bardzo pięknie wyszedł Ci listownik.
Odpowiedz
#44
Confused nie mam wosku.Mam tylko na stanie werniks patynujący Idea ,albo samą patynę z takich tam...może tym werniksem? Jaki to efekt będzie?świeci się to ,czy co robi.Bo kiedyś tego próbowałam ale efektu żadnego nie było.Może coś źle zrobiłam

ZUZA -to różowe to plastikowa doniczka Smile no coś Ty?
Erato - Nie do końca taki efekt jest po samej bejcy.Moje poprzednie pudełko np herbaciarka jest pociągnięta samą bejcą i jest równomiernie pokryta z uwidocznieniem jaśniejszych słoi drewna.Tu jest dodatek -jak się okazało akurat w tym przypadku zbędny.Ale doświadczenie na przyszłość -zaoszczędza przecierek jak się chce je uzyskać.





Odpowiedz
#45
tak sis moja ma racje na sekretarzyk wosk jak znalazl - a jak ci sie nei chce to ja go nawet w takiej wersji chetnei przygarne - apropos skąd masz taki sliczny motyw na nim ?
rózowe tez ładne ale siostrze zostawiam
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#46
Przjeżałam cały wątek i wszystkie prace bardzo ładne i starannie wykonane... Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Nie rozumiem? zbędny? w sensie, że "niechciany"? ale dlaczego?? mnie się bardzo podoba Smile i też optuję za woskiem Smile
Odpowiedz
#48
Mi się bardzo podobają boczki sekretarzyka, pasują do motywu, lepiej niż na listowniku, kup ten wosk, na pewno ci się przydaSmile
Kiedyś w szkole drewniane rzeźby zabezpieczałam pastą do podłóg i polerowałam, ale bejcowane nie byłySmile
Odpowiedz
#49
Czaderski ten listownik... jeszcze nie woskowany.. Smile
Odpowiedz
#50
Oooo Shy fajnie ,że sekretarzyk się podoba.Mam nadzieję ,że osoba nim obdarowana również będzie zadowolona.Już go skończyłam -pomalowałam na błysk Big Grin (taki żarcik).Zobaczymy co wyjdzie z tym woskiem i efekty pokażę.W każdym razie bardzo dziękuję dziewczyny za rady Heart

Gofira - to papier jest.Duży format niestety i nie na wszystko pasuje.Kupiłam go latem w Drewnianej Dolinie.Jak chcesz mogę Ci kawałek odstąpić





Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl