Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
piękna przemiana :-) faktycznie szkoda by mi było do orzechów. Mam pytanko, czy to serwetka, czy papier ryżowy?? czy może klasyczny??? bo na fotce trudno dojrzeć.
Odpowiedz
Reklama
Przemiana sie na na pewno udala, fastryga to najsmaczniejszy element calosci, najwiekszemu motywowi przyaloby sie odrobine cieniowania, zeby tak sobie nie plywal zawieszony, jeszcze nic straconego, jak polakierowane, to probuj! Smile
Odpowiedz
Mają rację - lekko podcieniować nie zaszkodzi.
Przemiana wyszła tylko na dobre, a za fastrygę brawo! Smile
Odpowiedz
Przemiana przeswietna.
Pomysl z namalowaniem wstazeczki genialny. Teraz to herbate na niej podawac a nie suszyc orzechySmile
Odpowiedz
przemiana wow, uwielbiam takie wykończenia fastrygą, delikatne, ale dodają smaku i charakteru całej pracy, hmm, nie jestem na tym poziomie, aby oceniać, ale chyba faktycznie przydałby się cień pod największym elementem
śliczne
http://skrawkizycia.blogspot.com/ - o wszystkim co kocham Blush
Odpowiedz
Sznureczek bomba!!! Jak Ty to zrobiłaś tak ślicznie i równo?!?!? Ja też chcę tak umieć!!!! Big Grin

Mnie tam brak cieni nie przeszkadza - zresztą tam chyba trochę cienia jest? Niewiele widać i to jedno mi przeszkadza! Większe fotki proszę i ze szczegółami! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Oczy mi wylazły coście mi napisały dziewczynki.Jak to? przesz mi właśnie ta fastryga zupełnie nie leżała "do zestawu".Matko ,teraz to już zwątpiłam...
co jest ładne ,a co nie.Tacki już nie dokańczam,ble ,mam tylko nadzieję ,że mama na niej herbatki gościom nie poda ,a orzechom to wszystko jedno czy z fastrygą czy bez Tongue
Oczywiście bardzo Wam dziękuję Heart
Zuza ja też nie umiem - całkiem przypadkiem tak mi wyszło.
Aniu - ryżowiec.





Odpowiedz
Jak nie umiesz, jak nie umiesz???? Przecież namalowałaś! Big Grin
A jak nie chcesz powiedzieć jak namalowałaś, to chociaż zbliżenie daj... proszę Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Zuza no jak nie chcę???? na jak ,no jak
Już Ci mówię.Weź skuwkę namocz koniec (ten otwarty) w farbie.Porób nią takie "stempelki" to będą oczka.Połącz dwa oczka prostą kreską do środków kółek.Wszystko.Masz fastrygę bez igły i nitki Tongue I wcale się nie martw czy prosto czy krzywo.Zawsze wychodzi





Odpowiedz
Mnie się taca strasznie podoba Wink Wykończenie fastrygą jest rewelacyjne! Świetny pomysł!
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl