Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ach ten decu
#41
Ojej, ale ślicznoty Smile Oglądam wszystko i wszystko mi się podoba, ale najbardziej chyba ta ostatnia bombka i świeczki, choć wcale nie jestem fanką świeczek Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Podoba mi sie bombka i swieczka. Napisz czym zrobiles ta swieczke, bo ja ostatnio polecialam klejem i jak wyschlo to wszystko mi odpadlo.

(11-22-2012, 04:21 PM)marcineki napisał(a): Teraz jestem na bazie swiat, wiec lampiony, stroiki, mam zamiar robic szopke z goma eva jak skoncz pokaze. Moze ktos wie jak to sie nazywa po Polsku(goma eva po Hiszpansku)? Szukam i nie umie znalezc. Pozdrawiam.



To nic innego jak modelinaSmile Aczkolwiek na plasteline tez sie tak mowiSmile
Odpowiedz
#43
Przejżałam wszystkie prace.. I najbardziej to ten talerz mi się podoba... Chociaż szkoda, że tak kiepskie zdjęcie... No i bombeczka śliczna.. Smile
Odpowiedz
#44
[quote='Shanna' pid='57461' dateline='1354781543']
Podoba mi sie bombka i swieczka. Napisz czym zrobiles ta swieczke, bo ja ostatnio polecialam klejem i jak wyschlo to wszystko mi odpadlo.

cIESZE SIE ZE WAM SIE PODOBA. A co do swiec. To nie na kleju, goracym plaskim nozem wtapialem motyw. Pozniej bezbarwny z brokatem i gotoweSmile Pozdrawiam.
Odpowiedz
#45
świece śliczne
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#46
Bombka jest rewelacyjna! Strasznie mi się podoba!
Odpowiedz
Reklama
#47
Witam. Dziekuje wszystkim za mile slowa. Dodalem nowe swiece na Boze Narodzenie na moim blogu artrusticpl
[Obrazek: DSC_1928.JPG]
[Obrazek: DSC_1929.JPG]
[Obrazek: DSC_1932.JPG]
artrusticplPozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#48
śliczne te świece, porywam wszystkie. I motywy bardzo mi się podobają.
Odpowiedz
#49
W taj drugiej to dla mnie ten renifer w powietrzu zawisł... I coś mi tam nie leży ale nie wiem co..
Najbardziej podoba mi się ta pierwsza... Smile
Odpowiedz
#50
Dla mnie też pierwsza najlepsza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl