Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowa rewolucja calin
#41
Nata sie nie bedzie pastwic... hi hi...

Poczytaj o klejeniu na zelazko - jak znalazl do duzych motywow. Kup fluggera 50, ciut drozej, ale gesciejszy (mniej warstw trzeba) i szybciej schnie, do malowania srodka - nie spiesz sie (wiem, wiem... ) i nakladaj malo farby, uwazaj na spojenia gdzie sie zbiegaja scianki - tam nie za duzo, bo bedzie splywac i za grubo bedzie. Nie wiem czy odkrecalas uchywyt, ale zawsze odkrecaj zawiasy, uchwyty i pod nimi, jak malujesz, lakierujesz, delikatnie zetrzyj patyczkiem do uszu nadmiar farby/lakieru, zeby potem z przykrecaniem nie bylo problemu. Apteczka, jak pudlo na kosmetyki - swietne, i tak jak pisaly dziewczyny, jeszcze ja kiedys lekko podrasujesz Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Jedna warstwa lakieru okazuje się w tym przypadku szczęśliwym rozwiązaniem, bo łatwiej będzie zeszlifować i zrobić wieczko od nowa, bo szkoda tak zostawić,
fajny pomysł miałaś na pudełko. W środku motyw mi się bardziej podoba, może na wierzchu zostaw białe z przecierkami? A lakier to wybrałabym półmat do takich przecierek.
Odpowiedz
#43
Dziękuję za wszystkie rady Smile po wstawieniu posta poszłam do łazienki wyjęłam kosmetyki i pomalowałam całość jeszcze jedna warstwą lakieru. W środku nie widać zmian, ale za to na wieczku.. prawie nie widać zmarszczekSmile Już po drugiej warstwie Smile Na pewno zrobie jeszcze ze dwie. Teraz się trochę nacieszyłam kuferkiem to mogę go troszkę popoprawiać hehehe
Cóż charakteru nie zmienie. Jestem bardzo niecierpliwa i zawsze ciekawa końcowego efektu, a to dlatego, że nie wiem czy mój pomysł który przekładam na wykonane prace jest dobry czy zły Smile

malola : na pewno bym się tak nie spieszyła z robieniem prezentuSmile ona jest tylko i wyłącznie dla mojej dyspozycji

natabus: przyjmuję wszystkie słowa na "klatę", ale na usprawiedliwienie chciałam powiedzieć, że na żywo wygląda lepiej Smile wierz czy nie

craftingbydominique : dziękuję za rady Smile zawsze doradzisz co użyć Smile ja jestem naprawdę początkująca.. dużo czytam, ale nie mam sporo środków, a wszystko jest drogie dlatego kupuję bardzo bardzo baardzo powolutku etapami. Ale z tym co już mam też da się coś wymodzić Smile
Odpowiedz
#44
Alez oczywiscie, Hendrix tez gral 16 godzin dziennie zanim zaczal grac najlepiej na swiecie Smile. Absolutnie nie popadaj w koszta, kombinuj, przecieraj, uzyj tego co masz pod reka - stary trick np na tlo w tle; czyli ciapanie pod calosci - recznik papierowy z farba nalozna mniej wiecej rowno (malo farby, ale rowno w miare pokryte), kladziesz na dana powierzchnie, dociskasz tylko w kilku miejscach, slabiej, mocniej, jak tam Ci wyjdzie, kilka sekund, odrywasz - masz juz dwukolorowe tlo Smile. i dalej cos tam myslisz..
Odpowiedz
#45
A ja powiem, ze te czarne przebicia wcale mi nie przeszkadzaja. Krak tez moge wybaczyc, bo z nim nigdy nic nie wiadomo. Ja przynajmniej okielznac go nie umiem.
O reszcie juz dziewczyny napisaly, sama tez wiesz co poszlo nie tak.
A pudelko samo w sobie bardzo ladne.
Odpowiedz
#46
Ooo no i teraz znam nowy trick Smile Dzięki Smile Tego jeszcze nigdzie nie wyczytałam Smile

Natabus wszystko w porządku Smile Ja chętnie wszystkich wysłucham przecież też po to wstawiam tutaj zdjęcia Smile Cieszę się że powiedziałaś to co myślisz, a nie owijałaś w bawełne Smile takie rzeczy też trzeba cenić
Odpowiedz
Reklama
#47
Dziewczyny wszystkie uwagi już napisały.. Więc ja mogę tylko powiedzieć, żę bardzo podobają mi się Twoje prace... Ramka w szczególności Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl