Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowa rewolucja calin
#31
Już się czaję na tego Lidla od rana, ale nie miałam czasu jeszcze zajrzeć - też chcę tę pastę i może pędzle...

A ramka - brawo! To jedna z niewielu prac z krakiem pod farbę, która mi się podoba. Chyba dzięki tej dyscyplinie kolorystycznej, gdyby to było w jakimkolwiek innym kolorze niż B&W, to efekt nie byłby tak dobry. Świetna!
Też właśnie odnawiam ramkę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#32
Fajna ramka! I jednoskładnkowiec tu pasuje! A kolorystyka całkiem moja! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#33
Takie nadanie drugiego zycia bardzo mi sie widzi. Ramka wyszla ciekawie. Lustro zamieni ja w cudo.
Odpowiedz
#34
Rameczka,jak dla mnie, bardzo ok.Podoba mi się też kolorystyka na buteleczce.Smile
Odpowiedz
#35
heeeeeej Smile)
Dzisiaj na ekranie kuferek - stara popsuta apteczka chińska .
Wiem wiem, że zrobiłam dużo błędów, ale musiałam się wyżyć "artystycznie" a tak naprawdę to nie miałam na niego żadnego pomysłu i improwizowałam, a potrzebowałam szybko nowego "pojemnika" na kosmetyki Smile Lubię go bo ma przegródki dzięki którym nareszcie mam ład w kosmetykach Smile

Moje błędy to: pomarszczona serwetka, niedokładnie pomalowana farba, jedna warstwa lakieru do drewna, przebijająca czerń w niektórych miejscach, sztywna koronka, pomalowane metalowe zapięcie, za mocna przecierka (robiłam pierwszy raz w życiuTongue ) i śmieszne spękania.

Ale mimo wszystkich wad lubię ją bo przedstawia moją niecierpliwość i zakręcony charakter Smile)

           

   

A i tutaj koszyczek z papierowej wikliny wykonany przez moją koleżankę a pomalowany przez mnie z taką samą koronką co na kuferku tylko białąSmile

   
Odpowiedz
#36
A zapomniałam dodać, że nie spodziewałam się że pomalowanie całej skrzynki szczególnie środka jest takie ciężkie Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Wszystkie błędy mogłabym Ci wybaczyć, ale TYLKO JEDN WARSTWA LAKIERU????? Koniecznie daj jeszcze kilka! Nawet jeśli nie zależy Ci na "zgubieniu" zmarszczek - trzeba pudełko zabezpieczyć!

A skąd taka chińska apteczka? Podoba mi sie takie pudełko, chętnie sama bym coś takiego zrobiła...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#38
Prawie dwa dni sechł ten lakier, a ja nie mogłam się doczekać żeby poukładać już w niej kosmetyki Smile I wychodzi moja niecierpliwość Smile Już myślałam żeby ją jeszcze pomalować lakierem Smile

A kuferek kiedyś kiedyś dostał mój tato od znajomych chińczyków Smile Ma chyba z 20 lat Smile
Odpowiedz
#39
Rozumiem Cię bardzo dobrze-musiałaś już. Też tak czasem mam. Apteczka jest super sama w sobie. Na dzień dzisiejszy jest ok. Za parę miesięcy będziesz ją przerabiała.Zobaczysz.
Odpowiedz
#40
Wystarczy wieko polakierować kilka razy i od razu zyska, nie będzie widać zagnieceń serwetki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl