Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duchowa rewolucja calin
#21
No i nie wiem co zrobię Smile nie mogę się teraz zdecydować Smile
a w opisie zapomniałam dodać że na samym dole jest troche zielonego brokatu który został przyczepiony też trochę eksperymentowo Smile wzięłam kieliszek i wlałam do niego pędzelkiem odrobinę białka i do tego nasypałam brokat Smile potem wzięłam mały pędzelek i próbowałam go jakoś nałożyć. no nie jest to zbyt proste Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
No witam Smile Niezła z Ciebie kombinatorka - żółtko, białko, żelatyna Big Grin Kuchenne rewolucje, normalnie Smile Zdecydowanie najbardziej podoba mi się buteleczka kropeczkowa - uwielbiam kropki w każdym wydaniu Smile Ciekawe co wymyślisz dalej Smile Czekam z niecierpliwością
Odpowiedz
#23
Muszę kiedyś wypróbować to kropkowanie, bo to całkiem, całkiem fajnie się prezentujeSmile
Odpowiedz
#24
hej hej hej Smile
Kilka dni temu miałam ochotę zrobić coś "innego". W poszukiwaniach dziwnych starych przedmiotów poszłam na strych i tam oto znalazłam starą zniszczoną ramkę. Była porozwalana, szkiełko z niej leżało gdzieś obok. Nie mogłam dopuścić do jej dalszego kurzenia się Smile od razu wzięłam ją do domu i zabrałam się za czyszczenie, szlifowanie, malowanie i tak oto powstała ramka widoczna na zdjęciu. Ramkę już skończyłam, ale środek jest jeszcze pusty i czeka na lustro Smile

ps.Przepraszam za jakość zdjęć!
   
   
   
Odpowiedz
#25
No i tak się właśnie rodzą fajne rzeczy - z wewnętrznego przymusu zrobienia czegoś Smile...
Ramka wyszła niczego sobie, i bardzo dobrze, że już się nie kurzy Smile
Odpowiedz
#26
No i proszę jak dobrze, że wybrałaś się na ten strych Smile Kwiatuszki bardzo ładnie wycięte, tyko ja nie jestem zwolenniczką jednoskładnikowca... jakoś za bardzo nachalny jest, jak dla mnie. Ale to moja zwichrowana natura Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Odkurzyłaś, odnowiłaś, a jednocześnie postarzyłaśSmile
Bardzo mi się podoba, chociaż jednoskladnikowiec tak jak dla Szksata, często wydaje mi się zbyt mocny, to w tej pracy akurat pasuje nawet takiSmile
Odpowiedz
#28
Jak dobrze, że na ten strych poszłaś Smile Ramka dostała naprawdę ładne 2 życie Smile
Odpowiedz
#29
a ja bym powiedziała ze to nie wewnetrzny przymus a wena, która wręcz krzyczy w nas i dobrze bo takie wtedy cuda powstają Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#30
Tak szczerze mówiąc to jeszcze nigdy nie używałam dwuskładnikowych Smile Jedynie bawiłam się z żółtkiem no i ostatnio kupiłam jednoskładnikowiec, bo stwierdziłam że muszę zacząć od czegoś w miarę prostegoSmile I powiem wam szczerze, że mimo opinii że jednoskładnikowiec jest łatwy to i tak miałam z nim problemy i najlepiej mi wychodzi nakładanie farby gąbeczką. No i zdecydowanie nakładanie białej na czarną. Nie mam zbyt wielu plastycznych specyfików dlatego nakładam czarną farbę - temperę, a białą - emulsyjną.

A tak z innej beczki to dzisiaj w lidlu są jakieś plastyczne pierdoły Smile Kupiłam farby akrylowe i pastę strukturalną drobno ziarnistą Smile To taka informacja dla zainteresowanych Smile))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl