Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu po irlandzku
#81
ha ha ha, ale historia... swietne bilkis!!! Smile

Fakt gliceryna tania, pamietam, jak mialam faze na domowe kosmetyki - gliceryna jako konserwant dzialala.
Super wymyslilas, a a propos fajek... dobrze, ze jest Misiek.... Smile
Odpowiedz
Reklama
#82
Lady,żadna odwaga,glicerynę nie raz próbowałam i przeżyłam,
więc załozyłam,że z opóźniaczem będzie tak samo,
o tym poświęceniu,to tak dla lepszej dramaturgii było Big Grin
Opóźniacza już nie kupię,mam zapas gliceryny,
a nawet,gdybym musiała,to i tak taniej wychodzi,niż Pentart Smile
--------------------------------------------------------
Misiek...? Jaki Misiek?
Dominiko,czy my się skądś znamy? Big Grin
Odpowiedz
#83
Toż to odkrycie na miarę 21 wieku!Wink Mam jeszcze spory zapas opóźniacza,ale jak się skończy to pobiegnę do aptekiSmile DziękiSmile A jak tam z czasem wysychania? Pewnie też długo?
Odpowiedz
#84
Dyziu,czas schnięcia chyba podobny,chociaż wydaje mi się,że jakby trochę szybciej,ale może to złudzenie,bo jak się dobrałam do tej gliceryny,
to leciałam hurtem,więc prace miały czas na schnięcie. Big Grin

No tak,nikomu się różowy nie podoba,mnie też nie Big Grin,dobrałam kolor do kwiatków,które trzyma dziewczynka. Cała zakuta butla byłaby za ciężka
do delikatniej istoty,więc trzeba było jakiś kolor maźnąć.
Grarut,tam nie ma żadnych przypaleń,to zażółcony papier jest,
idea była taka,żeby to wyglądało jak kartki rzucone na tacę,mam skan
w szarościach,ale nie wyglądał dobrze,przymierzałam Smile
Odpowiedz
#85
Bilkis długo Cię nie było i się zastanawiałam, co porabiasz, a tu się okazało, że pracujesz nad epokowym odkryciem Big Grin Już mamy jajko zamiast kraka, cifa zamiast transferu, skorupki zamiast mozaiki, a teraz dołącza do tego gliceryna zamiast opóźniacza Big Grin
Odpowiedz
#86
Rewelacyjne tabliczki, zakuta butla też mi się podoba i serduszka i taca i epokowe odkrycie też Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#87
Tabliczki- bardzo, bardzo, butla kolorystycznie- niekoniecznie, ale techniczne wykonanie - super. Bardzo przyjemnie ogląda się Twoje prace. Smile
Odpowiedz
#88
Obejżałam cały wątek.. i wszystkie prace na prawdę bardzo mi się podobają.. Ciężko wybrać która najłądniejsza.. Smile
Odpowiedz
#89
Bardzo fajnie Ci ta taca wyszła. Podoba mi się kompozycja z nut i bluszczu-tak romantycznie wyszło Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl