Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu po irlandzku
#1
Rainbow 
No dobrze,raz kozie...Big Grin
Tak jak pisałam w witalniku,moją pierwszą pracą był stolik.
Spróbuję dodać zdjęcia,jak coś nie wyjdzie,to proszę o pomoc Smile
   
   

Przepraszam za jakość zdjęć,ale fotograf to ze mnie żaden Tongue
Zdjęcia dodane,to może napszę to czego nie widać Big Grin
Stolik jest jasno zielony,malowany białą emulsją do ścian,zabarwioną farbami plakatowymi,bo tylko to miałam wtedy w zasięgu ręki.
Mieszałam i mieszałam,aż uzyskałam kolor,który mi się spodobał.
Całość pociągnięta lakierem do drewna,zrobiony ponad dwa lata temu i wciąż ma się dobrze,mimo intensywnej eksploatacji w różnych warunkach atmosferycznych,przeżył tygodniowy kiermasz,a obecnie służy mi jako coś w rodzaju lady w sklepie .
Odpowiedz
Reklama
#2
Ten stolik to tak tylko na wabia pokazałaś??
Bo ja widzę jeszcze butelki i pudła, i lampion (choć z tej odległości - ile to? ze 2500 km? - to kiepsko widzę szczegóły Tongue).
Daj coś jeszcze z bliska Smile

Ale to co pokazałaś mnie się podoba Smile
No i na bank jest to decou!
Odpowiedz
#3
Ale się cieszę,że już tyle wpisów,dzięki dziewczyny Smile
Z bardziej bliska to nie mam,chyba,że jakis fragment,bo mi obiektyw nie ogarnia. Ale jak się w zdjęcie kliknie,to widać lepiej chyba?
Dodam więcej,tylko mam tyle zdjęć,że trudno mi znaleźć tak,żeby w porządku chronologicznym było,bo w różnych miejscach są niestety,
mój zięć mi lapka czyścił i taki mi zrobił porządek,że hej! nic znaleźć nie mogęBig Grin
Odpowiedz
#4
Dzięki malola Smile Właśnie próbuję coś dodać,ale pokazuje mi się info,że pliki za duże Sad nie mam siły ani czasu na zabawę w zmniejszanie,
niektóre zmniejszałam,to te postaram się pokazać,może wejdą.
Wyjdzie misz- masz,bez składu i ładu, wszystkiego po trochę Wink

   
   
   

   
   


Odpowiedz
#5
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
I to, proszę państwa, są prace tej, co nie ma zdolności plastycznych!!!!
No śmiech na sali Big Grin
Bo, kundulacja, jeśli nie masz Ty, to kto, - pytam się - ma?!
Skrzynka z widoczkiem (metalowa ona?) jest super, zegar z rozmarynem takoż i nawet ramka z lawendą (!) mi się podoba, butli i serduszku też mówię tak...
No to jak jest z tymi zdolnościami?
Masz je? Czy nie wiesz, że masz??? Big Grin
Odpowiedz
#6
Bardzo dobre prace, najbardziej podoba mi się stolik i zegar.
Odpowiedz
Reklama
#7
Brak zdolności????? Artystycznych???? HA HA HA!!! Zaglądnij do mojego wątku, to zobaczysz, co to znaczy.... Sad Co prawda zdjęcia zmniejszyłaś tak, że mało co na nich widać, ale te zdolności to aż po oczach dają!!! Ech.... Sad

Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ale mam wesołą niedzielę Big GrinBig GrinBig Grin
Następna bez zdolności się odezwała Big Grin no pęc ze śmiechu można! Big Grin
Ale dobrze, śmiech mi jest potrzebny teraz jak nie wiem co Smile... może jak powietrze...
Odpowiedz
#9
Hehe,odpowiadam na pytania w porządku chronologicznym:
1. Ty masz Smile
2. Metalowa po ciastkach
3. Niektórzy mówią,że mam,ale im nie wierzę Big Grin

Dzięki vika za dobre słowo,miło jest usłyszeć to od kogoś,kto decu zna od podszewki Smile bo zwykli ludzie( mam na myśli Irlandczyków) to nawet nie wiedzą co to jest decoupageBig Grin,
niektórzy mi wmawiają,że to wszystko namalowałam własnymi ręcyma
i nawet jak im serwetki pokazuję,to mi nie wierzą,hahahaha

Mam trochę problem ze zdjęciami,jedne za duże i nie wchodzą,inne chyba trochę za małe,mam nadzieję,że coś dojrzycie i wyłapiecie błędy,o których nie zawahacie się powiedzieć.
Decu uczyłam się sama,z netu, bez żadnych kursów, czy pokazów na żywo, więc na pewno coś robię nie tak i będę wdzięczna za podpowiedzi.Smile
Kolejne serducha [attachment=10091]
[attachment=10092]
[attachment=10093]to po całości,ale nie na żelazko,żelazko odkryłam później Big Grin [attachment=10095]
[attachment=10094]
Mały stolik [attachment=10095]
kto zgadnie jaki jest mój ulubiony kolor? Big Grin

Coś zepsułam,gdzie zdjęcia wcięło? Sad

Ech,zanim ja posta napisałam,to już tyle odpwiedzi,że teraz to bez sensu wygląda,to była odpowiedź dla viki Big Grin
Dzięki Wam bardzo za ciepłe przyjęcie moich prac,cieszy się moje serce niezmiernie Heart
Odpowiedz
#10
(11-04-2012, 04:13 PM)bilkis napisał(a): zwykli ludzie( mam na myśli Irlandczyków) to nawet nie wiedzą co to jest decoupageBig Grin,
niektórzy mi wmawiają,że to wszystko namalowałam własnymi ręcyma
i nawet jak im serwetki pokazuję,to mi nie wierzą,hahahaha
He he, w dekupażu dokładnie o to chodzi, więc masz talent do tego! Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl