Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
#41
Wow śliczne pracę.. wszystkie mi się podobają.. zastanawiam się co najbardziej.. patrzyłam też na bloga i zaniemówiłam Smile

Muszę coś podpatrzyć Tongue
Brak mi słów.. opisy są rewelacyjne i bardzo cenne.
Liczę, że śledząc ten wątek nauczę się wielu nowych rzeczy Smile

Super, że dołączyłaś do naszego forum Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
Dzieki Zuzinka, trzeba dzielic sie wiedza, szczegolnie, ze ja tez sie nie obudzialam pewnego dnia z umiejetnoscia kladzenia kraka ot tak sobie. Tez sie uczylam od wielu dziewczyn.
Odpowiedz
#43
Ja tez jestem pod wrazenie, musze przekopac watki Wasze, zeby sie dowiedziec o co chodzi ze srebrzeniem i cukrem, tak na poczatek Smile.
A mam nadzieje, ze jakies moje info sie komus przyda, fakt - ostatnio zaczelam poszukiwac, jakby tu jeszcze bardziej odejsc od klasycznego decu. Swiat to nazywa altered art albo mixed media, chociaz to ostatnie bardziej do pracy na plotnie sie odnosi. Kreca mnie narzedzia do wypalania wzorkow w drewnie na przyklad, ale to za jakis czas. Teraz czas na pasty i foldery do embossingu. Jak tylko cos wytlocze to napisze co i jak.
Odpowiedz
#44
Vika zrobila oba tutoriale, tak? Znaczy cukier i kucie? I bardzo dziekuje za oferte szablonowa, oczywiscie nie mialam pojecia, ze szablon nalezy tez miec... no ale to sie logiczne zdaje przeciez Smile
takie maciupkie jakies dlubanka mozna by zrobic, potem to machnac zlotkiem jakims... tak sobie na glos mysle... takie wklesle ornamenty 3d.
Odpowiedz
#45
Dzieki Mery za info, poszukam w Waszych watkach, co i jak. Kucie fajnie wyglada, mozna by to patynowac dalej, nie?
Jasne, ze sie zgadamy, mam nadzieje, ze w ogole bedzie sie mozna kiedys w realu spotkac, Wy sie spotykacie czasem, nie? Ja mam daleko, ale dla chcacego..
Odpowiedz
#46
(10-31-2012, 01:47 AM)craftingbydominique napisał(a): Ja mam daleko, ale dla chcacego..

No wlasnie...dla chcacego.... ja w tym roku przylecialam na zlot i bylo mega fajnie. Poza tym to nie daleko -troche ponad 2h samolotem, ktore i tak szybko zleca.
Odpowiedz
Reklama
#47
To musialabym z Miskiem przeleciec (tak naprawde zwie sie Michal, no ale wiecie... jest miskiem przeciez Smile i go rodzicom na dwa dni podrzucic. Hm... pewnie daloby rade. Najlepiej jak jest cieplo, prawda? .... dopiero tu wskoczyla, a juz sie wprasza... Smile
Odpowiedz
#48
(10-31-2012, 11:02 AM)Shanna napisał(a):
(10-31-2012, 01:47 AM)craftingbydominique napisał(a): Ja mam daleko, ale dla chcacego..

No wlasnie...dla chcacego.... ja w tym roku przylecialam na zlot i bylo mega fajnie. Poza tym to nie daleko -troche ponad 2h samolotem, ktore i tak szybko zleca.
A W NAGRODĘ JAKIE POWITANIE NA LOTNISKU !!! NIKT TAKIEGO NIE MIAL PRAWDA?

nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#49
cześćSmile przeczytałam cały wątek i normalnie nic nie rozumiem.Big Grin jakaś czarna magia. Prace piękne i nic tylko podziwiać.
Odpowiedz
#50
Wieja - no jak to, jak to? prosze pytac, ja moge sto razy tlumaczyc, moge zdjecia tzw. w trakcie wyslac (wiele robot w trakcie fotografuje na bloga). to nic trudnego, np. szablony metalowe do embossingu na podstawie lampki z supermarketu plus pasta strukturalna zabarwiona na buro-bezowo (ciekawe jak sie nazywa buro-bezowy fachowo Smile).
np. to razem:
   
daje to:
   

Malola - Kraftowa jest swietnie, moze sobie zmienie, co? Ja lecialam nazwa z bloga, bo gotowa byla Smile

Ja mam do Rowow hektr z tego Slaska, lepiej bedzie, jak namowie meza na pare dni nad morzem i do Gdanska przylecimy... on z Miskiem po wydmach, ja z pedzlem po drewnie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl