Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
Wszystkiego najlepszego. Dużo zdrówka i uśmiechu.
Życzonka płyną z Gdańska Wink
   
Odpowiedz
Reklama
Dominisiu!
Znad polskiego zimnego morza przesyłam życzenia wszystkiego czego sobie sama życzysz!!!
I jeszcze życzę, żebyśmy się wreszcie spotkały! Smile
   
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Aby każdy dzień był najpiękniejszym w Twoim życiu . Gorące i serdeczne życzenia przesyłam z Doliny Bugu    
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Domi spełnienia marzeń, wielu cudownych chwil, wspaniałych i życzliwych ludzi na życiowej drodze. Zdrowia i wytrwałości w dążeniu do celu oraz dużo ciepła i miłości.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Nie było mnie jeszcze na forum wtedy, kiedy Ty się na nim odzywałaś, ale przeczytałam Twój wątek od deski do deski i ogromnie dużo się z niego nauczyłam. Dziękuję i mam nadzieję, że kiedyś będziesz miała troszkę czasu, żeby tu wrócić Smile
Sto lat, zdrowia i samych radosnych chwil w życiu, Dominiko Smile
Odpowiedz
Dziewczyny, jestescie po prostu fantastyczne! Dziekuje bardzo za pamiec! Smile I zobaczcie, wczoraj juz przeczytalam zyczenia, i zdjecie tomka chce wstawic, i nie dalam rady... Bardzo, bardzo tesknie za Wami, nie wiem czy mozecie zrozumiec, ale pojawianie sie, zeby po lebkach przeleciec watki i szybko skomentowac, to nie chce tak... emocjonalnie sie zaangazowalam w Was, forum caly czas otwarte bylo na kompie, teraz albo tak, albo siak. Nasza sciezka tomkowa jest tak na maksa absorbujaca, ze bede sie na bank z tego doktoryzowac Smile. Jezdze do Polski na terapie czesto, w weekendy po Anglii. Dekupnelam 3/4 chustecznika i wsio Sad czyli niezly wyczyn na rok z okladem. Jak juz go nakrece, te wszystkie srubki ile umiem podokrecam i naoliwie to bede nazad. Promise Smile
A to moj roczniak:        

Z farbek pozostalo mi tylko mieszanie jogurtu z barwnikiem do ciasta Smile.. wiecej sprzatania niz kiedykolwiek przy decu Smile
Odpowiedz
Reklama
Domi!!!!! Jaki ten Twój Tomek fajny!!!! A jaki brudny! Big Grin I szczęśliwy! Big Grin

Ja bardzo dobrze Ciebie rozumiem - też nie umiem na pół gwizdka. Ale my o Tobie pamiętamy i będziemy czekać Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Świetny chłopak, sama radość Smile
I podpisuję się pod Zuzą oboma rękami Smile
Odpowiedz
Zuza, chetnie do Ciebie nad morze bysmy wpadli kiedys, znaczy jak bedziemy obozowac niedaleko Smile.
Cavi - dzieki za mile slowa i mam nadzieje na nie jedna pogawedke tutaj za jakis czas Smile
Odpowiedz
A pewnie, wpadajcie! Masz namiary? Jak nie, to daj znać, a prześlę Smile I czekam! Smile Tylko daj wcześniej znać, żebym nigdzie nie wyjechała!!!!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl