Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia Dominiki - kafelki z gliny
Gosia, ale mi zal strasznie, naprawde, ze mnie tu nie ma (oby na razie!), wlasnie na tapecie jest refleksologia i homeopatia, ktos cos poleca do poczytania?, jakis zaufany homeopata na slasku?
Odpowiedz
Reklama
Domi - Twojej twórczości jeszcze bardziej nie rozumiem niż Vikowej. Co nie przeszkadza mi zachwycać się nią! Big Grin

Mam nadzieję, że niedługo uporasz się z nadmiarem nowych obowiązków i wrócisz na łono Forum w pełni sił i pomysłów! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
No to odkurzamy pomalutku.
Kafelki z gliny:
   
Wszystko jasne wyzej? Chyba tak. To taka glinka:http://agart.sklep.pl/index.php?p422,glinka-samoutwardzalna-do-modelowania-das-0-5-kg
a forma to silikon, taki np. http://www.cafe-chocolate.pl/92-formy-silikonowe?&p=8

Cieniutko mozna rozwalkowac, odrobina wody, jak przyschnie, nie kruszy sie, troszke falduje przy schnieciu, normalne, trzeba wtedy dlonia przyklepac Smile

A potem sobie pomalowac:
       
to sa twinkling H2O:    

I jeszcze takie sie wycisnely Smile    
Odpowiedz
No już je oglądałam i nad nimi cmokałam z aplauzem Smile
Szczególnie przypadły mi do gustu te z tymi niby azteckimi wzorami, a może i bez "niby" one są. Gapię się na nie od wczoraj Smile
Odpowiedz
azteckie, czyli te prostokatne? bo ja na to mowie indyjskie, ale ja na wszystkie esy mowie indyjskie Smile
Odpowiedz
CZesc Gosiu! Czesc Reniu! Tak juz tesknilam....
A kafelki sie gdzies przyklei, wiecie - ja lubie na bogato Smile
Odpowiedz
Reklama
Twarde to cholerstwo jest, na maksa. Szczegolnie te okragle zhardzialay, bestie Smile
Odpowiedz
Ależ szalejesz kobieto Wink)) Świetne prace Wink)) Masz pomysły Wink
Odpowiedz
Piękne są. Lubię takie klimaty. Fajnie, że pokazujesz co, gdzie i jak Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
łał, łał, piękne te kafle - patrzę i podziwiam
te długaśne fajny wzór mają
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl