Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Zarejestrowałam się na waszym forum.
Ciekawi mnie, dlaczego jest tutaj osoba która ukradła mój nick z innego forum (dodam, że używany od dawna a nie od tego roku), w dodatku dodała równiez mojego avatara - po usunięciu swojego avatara na tamtym forum, avater tejże osoby również zniknął.

Zastanawiam sie co kieruje takimi ludźmi - może pani fałszywa Van'yess ma jakiś cel w tym, żeby sobie przywłaszczać cudze nazwy, a może i historie???

Współczuje Patrycji z bydgoszczy, i mam nadzieję że chociaz jej sie zrobi głupio że to odkryłam.

Pozdrawiam was
Odpowiedz
Reklama
#2
niestety nic nie mogę na to zrobić że Ci Patrycja "podkradła" (jeżeli to prawda - nie wiem) Twój nick... Tak po prostu nie mogę usunąć konta w odstąpieniu Tobie.. zasada kto pierwszy ten lepszy Sad Nie mogę być stronny bo może być tak że ona miała pierwszy ten nick i pierwsza sobie wymyśliła, albo po prostu zbieg okoliczności. Co prawda patrząc po aktywności to na razie przestała się udzielać, więc może byście się dogadały. Tylko to mogę zaoferować Szkoda że taka sytuacja zaistniała, będzie trzeba poczekać na odpowiedź Van'yess - Patrycji

------------
Co najważniejsze - serdecznie Cię witam na naszym forum Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl