Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W krainie kota
Do mnie ta ramka nie przemawia zupełnie, niestety. Dokładnie widzę to, co sama napisałaś - że miałaś na nią sto pomysłów i żadnego jednocześnie, no i taki jest efekt - coś tu świta, ale nie jest wykonane do końca, kwiatek z napisami nie ma wspólnego mianownika, niby minimalizm, ale przełamany dość przypadkowo.
Ramka się nieźle zapowiada, ale w mojej ocenie wymaga jeszcze pracy.
Odpowiedz
Reklama
ramka fajna ale kwiatka na górze to bym sobie darowała jakiś taki nie z gruszki ni z pietruszki
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Fajnie wyszła ta rameczka, ale faktycznie o kwiatek za dużo na niej.
Odpowiedz
Dawno mnie nie było na forum, więc powolutku nadrabiam zaległości w oglądaniu decu-cudeniek. Doniczka, która jest owocowa jest super-owocowo-wiosennie pachnie od patrzenia na nią samą, a co dopiero, jak w tej doniczce znajdzie swój dom jakaś urocza roślina??będzie się działo-bo obserwator będzie miał dylemat na co patrzeć i co podziwiaćSmile
W kwestii ramki-kwiatek faktycznie już nie z tej bajki a reszta bardzo udanaSmile Ramka od razu nabrała wyglądu, co na pewno cieszy jej włascicielkę.
Odpowiedz
Ojej ale mnie tu dłuuugo nie było. Ale już jestem! Big Grin Ja i moja nowa praca Smile
Minimalizm, który charakteryzuje się przede wszystkim tym, że tylko serwetka jest polakierowana, reszta w stanie takim jaki ją ręce twórcy stworzyły. Tylko papierem ściernym przetarłam.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Witaj Kate Smile mnie ten minimalizm bardzo się podoba Smile i to nagie drewno tez. Tak się zastanawiam czy może warto by było je jakąś bezbarwną lakierobejcą potraktować. Efekt właściwie ten sam, ale zawsze to jakieś zabezpieczenia drewna.
Odpowiedz
Reklama
Masz rację. Coś jeszcze na to nałożę, dla zabezpieczenia. Ja po prostu chciałam tak do głębi saute Wink
Odpowiedz
Bardzo lubię surowe drewno, więc z automatu mi się Twoja praca podoba Smile Nie leży mi tylko to serducho z bitej śmietany, ale to już kwestia upodobań Wink
Odpowiedz
Widzialam ta serwetke ale chyba w niebieskosciach....a moze podobna byla....
Taca mi sie podoba. Kokardki bym sobie darowala. Kolorystycznie, owszem pasuja, ale tak jak mowi Gra, odwracaja uwage.
Odpowiedz
Tak, i ja widziałam ją w niebieskościach.
Piękna praca! Bardzo mi się podoba jak wszystko skomponowałaś. A drewno śmignij lakierem bezbarwnym.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl