Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W krainie kota
no barwo obie prace bardzo dobre
ja wybieram truskawki albo lepiej kobitki - kurcze trudno zdecydować SUPER OBIE
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
Śliczne, takie czyściutkie. Dla mnie ta truskawkowo -malinowa, optymistycznie apetyczna Wink
Odpowiedz
Obie prace są ładne. Świetny pomysł z kropeczkami, pasują tam jak ulał, a jeszcze lepszy z kokardką, też je uwielbiam.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Doniczka do zjedzenia na miejscu. Też często tapuję ze względu na tę delikatną strukturkę, no i faktycznie serwetka lepiej się wtapia w tło. Puszeczka schludna i taka... wykończona.
Ładnie, ładnie Smile
Te owocki... Wink
Odpowiedz
mnie się puszka bardziej podoba ze względu na motyw. Obie czyściutko, ładnie wykonane :-)
Odpowiedz
Wzięłam się za ramkę, bo zbyt smutno i ciemno wyglądała u mamy na parapecie. Miałam na nią 100 pomysłów i równocześnie żadnego...dziwne prawda? Wink chciałam na niej początkowo porobić konturówką takie super gustowne zawijasy, ale się nie udało, nie wyszły i koniec Big Grin trochę posmutniałam z tego powodu, ale zakiełkował mi pomysl z kawałkami słów, z minimalistycznym tłem i dodatkami. I tak oto powstała ONA Wink
Nie wzleciałam z nią co prawda na wyżyny decu, no ale cóż... Mam też wrażenie, że ten lepiej by było bez tego kwiatka u góry.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
Fajna rameczka. Nawet więcej słów by było chyba lepiej Smile A kwiatek, rzeczywiście, zbędny. Ja to bym dała więcej ciemniejszych napisów Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Albo bez kwiatka, albo jeszcze więcej kwiatków - tylko by nie były symetrycznie rozmieszczone Smile
Na czym robisz transfer? To zmywacz?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Ten kwiatek bym dała w dolnym rogu. Na tle tej gazety to prawie nic nie widać . Jeśli możesz to zrób na jakimś ciemniejszym tle Smile.
Odpowiedz
Doniczusie super ! może i to proste decou, ale za to jakie ładniutkie i schludne Smile rameczka też bardzo mi się podoba, taka delikatna, subtelna, super Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl