Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W krainie kota
A ja się podpinam pod rady Eratki, róż byłby ok i może rozwiałby tę mgłę, o której Virgo pisze.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dla mnie to całkiem sympatyczna zabaweczka, niczego bym się nie doczepiła. Jeśli chcesz coś zmieniać to tak jak dziewczyny radzą.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Ja nie lubię dekorować takich ozdóbek . Wydaje mi się że ten konik byłby ładniejszy gdybyś go pomalowała jak prawdziwego konia . Kwiatki zostawiłabym jedynie na biegunie Wink.
Odpowiedz
Mnie tak jak Hani- on sie podoba. Moze brzeg ciut za mocny, ale czepiac sie nie ma czego.
Odpowiedz
Urokliwy, taki romantyczny.
Odpowiedz
Witojcie! Big Grin chcę się z Wami podzielić moimi ostatnimi rzeczami w standardowym decu, na doniczce po prostu przykleilam serwetkę i nic już przy niej nie dłubałam ani nie modziłam. Puszka za to wydawała mi się po przyklejeniu motywów jakaś taka pusta miejscami, znacie to... więc wymyśliłam kropki, a kropkę nad i stanowi złoty sznureczek z powtarzaną w moich pracach na równi z kropkami - kokardką. Chwilę zastanawiałam się czy te dwie rzeczy nie są zbyt infantylne, ale mi się to kurcze podoba i nie mam zamiaru z tego rezygnować Wink Prace polakierowane zaledwie kilkukrotnie, żeby nie było, że nie błyszczy się czy że za mało czy coś...


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
Obie bardzo ladne. Tapowalas gabeczka zapewne, bo uzyskalas super strukture.
Odpowiedz
Tak, 99% moich prac zaczynam od tapowania właśnie Smile a potem delikatnie przecieram papierem ściernym. Poza tym lubię tapowanie, bo wtedy motyw z serwetki moge docisnąć i ładnie się "wtapia".
Odpowiedz
Bardzo ładne obydwie prace, puszkę z dziewczynami zabieram na przybory makijażowe Smile
Odpowiedz
Wszystkie prace bardzo ładne i doniczkę zabieram bo śliczna jest Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl