Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W krainie kota
#91
Co masz teraz w planach? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#92
Chomikuje pastelowe kolory farb, w skrócie planuje duuuużo wiosny Smile ale gdzie mnie zawiedzie moja wyobraźnia - tego nie wiem Wink
Odpowiedz
#93
Ja też uwielbiam pastele. Marzy mi się, by w końcu stworzyć kilka uroczych skrzynek niekoniecznie decoupage'owych, ale właśnie takich shabby chic w pastelach.
Trzymam kciuki za wiosnę w pracach Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#94
Marzenia lubią się spełniać Wink żeby cos mogło się zdarzyć, trzeba marzyć Wink mam nadzieję zobaczyć z reszta nas te skrzynki Smile
Odpowiedz
#95
Bardzo zacna tabliczka, brawo! Smile
Odpowiedz
#96
wzór fajny, kompozycja dobra, tło bardzo dobre - jestem za Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#97
Dziewczyny, chciałam zrobić podobnie jak widziałam u kogoś na blogu, konia który na krawędziach byłby "naznaczony" czarną farbą, ciemną w każdym razie. Chyba się zagalopowałam Big Grin Big Grin
Zastanawiałam się czy nie umieścić tego w Antypięknościach. Wydaje mi się, że naniosłam tego "cieniowania" za dużo...już się tak na to napatrzałam, że nie umiem na tę pracę spojrzeć obiektywnie. Co myślicie?


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#98
Nie no, do antypiękności to się nie nadaje! Może by przeszlifować delikatnie te brzegi i zniwelować białą farbą, chyba próbowałaś tak zrobić, ale ja bym jeszcze dodała tej bieli, a na koniec leciuteńkie dotknięcia takim różem, jaki jest na kwiatkach.
Odpowiedz
#99
A ja to bym jeszcze delikatnie zaznaczyła ogon żeby nie było wrażenia, że go nie ma Wink
I właściwie to mi się podoba Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Nie, do anty to on nie. Dla mnie jest za bardzo przymglony (może to tylko mój komp). Za radą Abask trzeba by ogon podkreślić. Można troszkę dopracować to co jest.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl