Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Shocked 
Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :-)
Jestem Abirr, od kilku tygodni jestem obecna na tym forum, ale dziś postanowiłam oficjalnie się uaktywnićSmile
Decoupage interesuję się od jakiś 5 lat, na swoim kącie mam kilka prac...nic szczególnego...nie ma czym sie chwalić.Do tej pory hobbystycznie zajmowałam się rysunkiem, malarstwem,witrażami, szydełkowaniem, szyciem itp... więc prace manualne nie są mi obce.
Przyznaję, że jestem pod wrażeniem tego forum!!!to istna skarbnica wiedzy, z której mam zamiar korzystać i wzajemnie dzielić się swoim doświadczeniem :-)

pozdrawiam bardzo serdecznie :-)
Shy
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj w naszych progachSmile Fajnie, że dołączyłaś do nas.
Nie wierzę, że nie masz się czym pochwalić, zakładaj swój wątek i pokaż swój dorobek , jestem bardzo ciekawa twoich prac, nie tylko tych decupkowych.
Odpowiedz
#3
Witaj witaj
jak wypisałaś czym zajmowałaś się do tej pory to jakoś trudno mi uwierzyć ze prace z decu są w twoim wykonaniu niieszczególne - oj coś nie wierzę więc chetnie zobaczę - zakładaj swój wątek z pracami i pokazuj co tam masz.
zapraszamy
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#4
Witam Cię.. I czekamy na zdjęcia Smile
Odpowiedz
#5
Smile dziewczyny, naprawdę nie ma czym sie chwalić... głównie były to butelki i doniczki..tak kiepsko wykonane że po 5 latach nadają się do wywalenia.Dlatego tu jestem, aby teraz powrócić do decu ...pochwalę się nowymi tym co zrobię, to wam moge obiecaćSmile
Jeśli chodzi natomiast o inne prace, to niestety nie mam zdjęć i prac..były robione na zamówienie głownie jako prezenty, i jakoś nigdy nie wpadłam na pomysł aby cokolwiek sfotografować :/ a szkoda bo byłam z nich dumna! Trudno, będą nowe i nimi na pewno się pochwalęSmile

dziękuję, za miłe przyjecieSmile)
Odpowiedz
#6
witaj i chwal się, co pięknego robiszSmile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj!Smile
Odpowiedz
#8
Witam.
Odpowiedz
#9


witaj,
też jestem ciekawa, Twoich pierwszych prób Smile

Odpowiedz
#10
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl