Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bajkowy kącik :)
#41
(10-13-2012, 05:13 PM)mery napisał(a): Bajkowa,a serduszka na podusi to przyszywałaś zygzakiem,czy masz overlok?
Oj,podpuściłaś mnie,dziewczyno na te podusieSmile

Przyszywałam zygzakiem, ale wyszło krzywo bo właśnie wtedy, na tej poszewce popsuła mi się maszyna. Ale teraz mam nową i są też ściegi overlokowe Smile Właśnie kończę szyć torbę z filcu Smile
Odpowiedz
Reklama
#42
A szyłam, szyłam, jakoś tak ostatnio spać nie mogę bo czekam aż ta mała wreszcie zdecyduje się wyjść z mojego brzucha. Miała wyjść 5 dni temu i nadal sobie siedzi Smile I czasem spać przez to nie mogę bo seriami wali w bebechy.. Smile jak coś robię to jeszcze spokojnie posiedzi, ale jak się kładę to niestety jest wojna..
Odpowiedz
#43
Fakt - lada moment.... może nawet dziś... Wink
Ja też trzymam kciuki i czaruję... czaruję... samymi dobrymi czarami Smile
Odpowiedz
#44
(10-15-2012, 10:02 AM)mery napisał(a): A nie pytałyśmy Bajkowej jakie imię nada dzidziusiowiSmile
To do nas niepodobneTongue
może już krzyczy (Ta Dzidzia znaczyBig Grin)
Nie krzyczy, nie krzyczy, chyba mnie kopnęła w żołądek bo skręca mnie troszeczkę..imię chyba będzie Hania Smile

Odpowiedz
#45
Wieszaczki są przepiękneSmileCoś doczytałam,że dzieciaczek się ma zamiar pchać na świat.To chyba trzeba mu zrobić jakiś wieszaczek do jego prywatnej szafy,taki w bajkowe wzorki...Shy
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#46
Hania jest już na świecie Smile urodziła się 18 października i jest kochanym dzieciaczkiem Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
Gratulacje!

Niechaj zdrowo rośnie Smile
Odpowiedz
#48
Wszystkiego najlepszego dla Was Smile
Odpowiedz
#49
[Obrazek: 1143gratulacje_z_okazji_urodzin_stronka-agusi.jpg]
Odpowiedz
#50
Gratulacje! Smile

Niech się Hania zdrowo i spokojnie chowa! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl