Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bajkowy kącik :)
#31
ja jak chodziłam z Kubą w ciąży to też nie chciałam wiedzieć- co prawda mieliśmy film z usg i gdy mąż - budowlaniec go oglądał z całą pewnością stwierdził że syn i że to oczywiste- miał rację ale do tej pory nie wiem czy zgadywał.
ja nie chciałam wiedzieć by się nie nastawiać - ważne było tylko czy zdrowe
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#32
(09-17-2012, 09:58 PM)natabus napisał(a): AAA czyli będzie niespodzianka i też dobrze. Moja koleżanka z pracy niedawno urodziła chłopczyka i gdy podczas ciąży chodziła do lekarza nie chciała poznać płci dziecka, byłam pełna dla niej podziwu, że tak potrafiła wytrwać, ja bym chyba nie wytrzymała z ciekawości.

My chcieliśmy wiedzieć, ale nie było w 100% więc lepiej się nie nastawiać bo można się rozczarować
Odpowiedz
#33
Bardzo ladne prace. Wieszaczki pierwsza klasa. Piekna musi byc szafa tak wyposazonaSmile
Odpowiedz
#34
Obejrzałam sobie wszystkie Twoje prace i muszę stwierdzić, że masz talent. Bardzo podobają mi się wieszaczki. Fajnie wygląda też półeczka. Podziwiam! Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
#35
Wieszaki superowe Smile
Odpowiedz
#36
(09-17-2012, 07:26 PM)Bajkowa napisał(a): Przedstawiam wam drogie koleżanki drewnianą podstawkę na imbryczek z herbatą na przykład - zostało mi trochę desek jesionowego parkietu i postanowiłam zacząć je do czegoś wykorzystywać Smile A że jest dość gruby i solidny, wiem że się nie rozpadnie..


Aha, i jeszcze wklejam fotki wieszaczków - moje pierwsze prace w życiu..
o kurka... jak to sa "pierwsze prace w życiu", to ja swoimi wieszakami chyba pójdę przekopać ogródek, bo przy takich to do niczego innego się nie nadają Big Grin

Odpowiedz
Reklama
#37
Haha, grunt to poczucie humoru i to mi się podoba Smile eee, na pewno nie było tak źle Smile a ja też nie zawsze mam "wenę" i bywa, że przez dłuższy czas nie robię decou, tylko szyję, albo w ogóle nic nie robię - najważniejsze żeby robić z chęcią..

Odpowiedz
#38
(09-21-2012, 08:46 PM)grarut napisał(a): Bardzo ładne prace. A skrzyneczkę patchworkową zabieram i czym prędzej uciekam. Bajkowa serdecznie gratuluję i życzę szczęśliwego rozwiązaniaSmile
Dziękuję bardzo Smile strasznie się dłuży ten ostatni miesiąc, ale już lada dzień.. więc czekam i czekam Smile

Odpowiedz
#39
Fajnie sobie poczyniasz, prace masz bardzo ładne. Spodobała mi się deseczka z niezapominajkami, pocieniowałaś ją i wygląda super.

(09-23-2012, 08:55 PM)Bajkowa napisał(a): strasznie się dłuży ten ostatni miesiąc, ale już lada dzień.. więc czekam i czekam Smile

Też nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie ujrzę dziecinę. Jak na ironie losu, żadna się nie pchała na świat. Wszystkie przenosiłam około 2 tygodni, urodziły się zdrowe i jak na dziewczynki były duże.
Bajkowa życzę szczęśliwego rozwiązania i zdrowej kruszynki Smile
Odpowiedz
#40
Fajne wieszaczki Szczególnie ten różowy mi się podoba Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl