Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuzinkowe rzeczy
#41
Oraz zwykłe pudełeczko z kwiatuchem i kokardką Smile ot takie proste        
Odpowiedz
Reklama
#42
Chustecznik rewelka, bardzo mi się podoba motyw - to papier?
Łyżki "na ludowo" też bardzo ładnie wyszły. Wszystko takie czyste, akuratne, nie przeładowane Smile
Odpowiedz
#43
Do spękań użyłam: Dwuskładnikowy preparat do spękań - Stamperia - Crackle sottile step 1+2
Cieszę się, że Wam się podoba Smile
Odpowiedz
#44
Spękania są wypełnione, i wyszły takie delikatne.. Może ja coś źle zrobiłam?
Odpowiedz
#45
Sottile to sottile, chyba takie właśnie miały być - delikatne.
Odpowiedz
#46
Na łyżki rzuciłabym się jak szalona-gdyby nie to,że już ktoś je ma Wink A tabliczki ślubne i z biedronkami po prostu cud-miód-orzeszkiSmile
Odpowiedz
Reklama
#47
(10-11-2012, 03:19 PM)Lady_Slonko napisał(a): Zuzinko, dzięki za informację, chyba polecę do sklepu i kupię go zaraz, bo moje spęki wychodzą za duże...
za duże a czym robisz bo mi właśnie duże są potrzebne


łądne te twoje prace i chustecznik z motylkami - choć brąz to nie mój kolor, i łyżki co dwie kuchnei zdobia ale najbardziej podoba mi się pudełko - fajna kolorystyka i ładne wykonanie brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#48
Lyzki piekne. Ja po zrobieniu bodajze 15-tu mam traume i juz ich robic nie chceTongue
Pudelko tez bardzo ladne, eleganckie. Custecznik oczywiscie tez. Zastanawiam sie, gdzie juz ten motyw widzialam:/
A spekania wychodza Ci rewelacyjnie. Zazdroszcze.
Odpowiedz
#49
Tyle koloru to dawno nie widziałam na raz.SmileA ponieważ mój wątek nosi nazwę"żyję kolorem",więc ja jestem zachwycona.Big Grin Motylki mnie uskrzydlają-chustecznik wart zgapienia,kraczek super.Łyżki były by ozdobą każdej kuchni,brakuje teraz do nich tylko deseczki...Ideaa szkatułeczka prosta,ale ten fiolet hortensji ładnie się komponuje z tym niebieskim.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#50
A mnie się podoba skrzynka Smile
Jak dla mnie najlepsza...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl