Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygoda z decu rozpoczęta :)
#31
Trzymam kciuki i czekam na zdjęcia.. A co do wieszaczków super z chęcią bym je przygarnęła Wink Więc się nie zniechęcaj. Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Obiecywałam kraka ale niestety nie udało mi się go wykonać Sad
choć popękany lakier (którego mam nadzieję nie będzie widać na zdjęciach) w ostateczności można by nazwać krakiem.
Ogólnie z lakierowaniem było dużo problemów, począwszy od mocno zamkniętego słoika, przez który musiałam odłożyć lakierowanie do następnego dnia i prosić silnego mężczyznę w pracy o pomoc w tym otwieraniu, po nakładanie drugiej warstwy innego lakieru, który śmierdział i wywołał u mnie alergię oraz zniszczył pędzel bo rozpuszczalnik na niego nie podziałał Sad
.....na lakierowanie więc jestem chwilowo obrażona i musi się obejść bez porządnego lakierowania Wink


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#33
drugie zdjatko fajowskie - w ogóle ładne te twoje wieszaki. apropos lakieru to jakis poliuretan wybrałaś ? bo lakiery chemiczne tak śmierdzą, wodnych nie czuć i nie niszczą sprzętu malarskiego.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#34
Oj nie wiem dokładnie co to za lakier, ale widzę że jakiś problemowy Sad
Cieszę się, że podobają Ci się moje wieszaki......bo ja bardzo polubiłam ozdabianie wieszaków Smile)
mogą być takie piękne i zawsze są użytkowe Smile


Odpowiedz
#35
O tak! Piękne te wieszaczki!! Rób następne, tylko kup lakier akrylowy!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#36
Wieszaczki super Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
Bardzo ladny wieszaczek. Ja moje lakierowalam wodnym i nic sie z nimi nie dzieje.
Odpowiedz
#38
(09-07-2012, 09:59 PM)Ataner napisał(a): Piękny motyw wybrałaś i cieniowałaśSmile Brawo! Mam jednak jedno ale - koło motywu nie ma cieniowania, bo zapewne cieniowałaś przed pierwszym lakierowaniem i cieniowanie zlazło z miejsc, gdzie był klej, po pomalowaniu lakierem.

Ataner dokładnie było tak jak piszesz z tymi cieniowaniami Blush
cieniowałam suchymi pastelami i odniosłam wrażenie, że lepiej są widoczne po zastosowaniu na farbę a nie na lakier......ale niestety po lakierowaniu zlazło również z farby Sad

.....a wszystko to dlatego, że chciałabym to zrobić szybko, szybko.....

Z tym lakierem to faktycznie nie dopowiedziałam w sklepie, że ma być wodny...powiedziałam jedynie, że ma być szybkoschnący Blush
Odpowiedz
#39
malola, dziękuję Smile
jeszcze nigdy nie usłyszałam, że mam potencjał i wyczucie plastyczne......bardzo mnie zmotywowałaś
Odpowiedz
#40
słodziutkie wieszaczkiSmile Znów by mi szkoda było je ciuszkami przykryć Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl