Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przygoda z decu rozpoczęta :)
#21
black & white... fajny wieszak Smile

Świat decoupage i nie tylko...
http://szafa-artystyczna.pl
Odpowiedz
Reklama
#22
(08-31-2012, 04:31 PM)mariola7 napisał(a): Poszłam w końcu kupić ten papier ścierny i był dramat bo wiedziałam jedynie, że ma być wodny ..... skończyło się na tym, że za radą sprzedawcy kupiłam 180, 220, 280 i 1000 Smile
od przybytku głowa nie boli tylko jakim to trzeć ??

Szlifuj tak jak napisala LS - po kolei. Ja ostatnio kupilam 2500 - to dopiero jazdaTongue Nawet nie wiadomo czy on cos w ogole sciera taki jest delikatny.
Odpowiedz
#23
2500 to używaja lakiernicy samochodowi
Odpowiedz
#24
(09-02-2012, 10:55 PM)martyna20031 napisał(a): 2500 to używaja lakiernicy samochodowi

Hehehhe....moj slubny do modeli samochodow ma i mu podbieram jak mi zabraknie. Do ostatniego szlifu mi pasuje. Lece na mokro i najczesciej nie trzeba juz lakierem poprawiac.
Odpowiedz
#25
Tarcie papierem ściernym to bardzo niewdzięczna robota Sad a jeśli się to zrobi nieumiejętnie to i efekt marny Sad
....coś mi kiepsko to moje decoupażowanie wychodzi Sad a jeszcze naoglądałam się tych Waszych cudowności i sama już nie wiem czy podołam tematowi

wiem, wiem trochę ględzę ale taki dzisiaj cięższy dzień Sad
Odpowiedz
#26
mariola trzymaj się, posyłam uściski Smile)))) Jutro nowy dzień, nowe wyzwania, a dzisiejszy, cięższy już się kończy.
Z papierem ściernym należy obchodzić się z wyczuciem.. dasz radę Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
To ja może zagrzeję Cię do walki trochę. Sama stoję z moimi pracami, ale Ciebie chętnie podbuduję Tongue Nie daj się i próbuj dalej! Co Twoje, to Twoje i jak nie będziesz dekupażować to świat będzie uboższy o to, co tylko Ty potrafisz. Więc d... w troki i do pracy! Pozdrawiam Big Grin
Jeśli kochasz życie, nie trać czasu, bo z niego życie się składa.
Odpowiedz
#28
(09-04-2012, 02:19 AM)amam napisał(a): Co Twoje, to Twoje i jak nie będziesz dekupażować to świat będzie uboższy o to, co tylko Ty potrafisz. Więc d... w troki i do pracy!

O właśnie, święte słowa Smile
Odpowiedz
#29
cóż było robić......wzięłam się za wieszaki i przymierzam się do pierwszego w życiu kraka!!!

callisto i amam jesteście kochane Smile) dziękuję
Odpowiedz
#30
W takim razie czekamy na efekty pracy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl