Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórczość świeżynki :) [ Skarbonka, słoiczki, deska ]
#11
Pobaw się motywami, poukładaj je na pracy, zobacz jak najlepiej będą wyglądać...
One mają ze soba współgrać, harmonizować i coś "opowiadać"... Smile
Poogladaj prace dziewczyn - to mistrzynie Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Jeżeli wydaje Ci się, że to jest nudne, to takie miało być. Ja miałam inny pomysł na wazon, ale mama chciała, żeby wyglądał tak jak wygląda ;p Z mamą lepiej się nie kłócić, bo i tak wie lepiej Smile Myślę, że jak przybędą mi jakieś nowe serwetki, to wtedy będę mogła rozwinąć skrzydła, bo w sumie to mam tylko te róże, bo przecież zajączków i choinek w środku lata nie będę robiła ;p
Odpowiedz
#13
Oho hoho.... Idziesz jak burza! Smile

Wiem jak to jest z jedną serwetką - na początku też miałam jedną i kleiłam ją na wszystko! Smile Z czasem się wzbogacisz, to i kompozycje będą bogatsze. A oglądanie cudzych prac to dobry sposób na wenę twórczą - polecam szczególnie wątek Viki! Smile

A mama ma zawsze rację!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#14
Mama miała wizję, że jeden pokój w nowym domku będzie decoupagowy i koniec kropka, nie było miejsca na moje pomysły ;D I wzór miał być ten sam Smile Tak tez uczyniłam ;p
Szkoda, że w sumie nikt nie jest zainteresowany wymianą ze mną, co rozumiem, bo moje ubogie serwetki są... Sami wiecie hehe
Odpowiedz
#15
bardzo ładne początkiSmile mnie się różyczki podobająSmile
Odpowiedz
#16
(07-24-2012, 09:49 PM)malola napisał(a): staranne te Twoje pracki i bardzo czyściutkie Smile rozmieszczenie kwiatków rzeczywiście takie troszkę jak z taśmy, co..... cm jeden, ale wszystko jeszcze przed Tobą a początek bardzo udany

Hmm mówisz "jak z taśmy"... Myślę, że to nie wina tego, że jetem początkująca, tylko tego, że ja kocham symetrie, jak coś jest równo itp... Ciężko mi z tym żyć, ale muszę walczyć.

Odpowiedz
Reklama
#17
Czasem mam wrażenie, że mam tzw. "nerwicę natręctw" ;p Coś leży krzywo to muszę to poprawić i nie odejdę póki nie będzie prosto. Zazwyczaj mam tak z drobiazgami.
Odpowiedz
#18
Decu ma to do siebie, ze nie zawsze wszystko wychodzi dokladnie tak, jakby sie chcialo. Ale ma to swoj urok i nie warto z tym walczyc.
A pokoj caly w decu to fajny pomysl. Tylko mam pytanie - czy wszystko w nim bedzie takie samo, czy mama chce ogolnie miec w nim rozne cuda, w rozne wzory i kolory? Bo Twoje roze sa fajne, ale zeby nie przytloczyla ich ilosc mozna je ''przelamac'' nadajac ciut cieni i kolorow.
Odpowiedz
#19
Zaraz, zaraz.... Czy ja dobrze pamiętam, że półkę zrobiła/zbudowała mama??? Sama??? No, to oklaski dla mamy!!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#20
Tzn powiem tak, że to nie będzie wyglądało tak, że wejdzie się i wszędzie będą róże. Po prostu to mały, skromny pokoik, w którym dodatki, w tym przypadku rama, półka i dzban będą chyba już wystarczały. Nie ma w tym pokoju tyle miejsca by tak kombinować, bo dodam, że są tam, aż dwa łóżka, mebelki, które widać na zdjęciu i szafka nocna. I w sumie nie ma opcji czegoś tam wstawić. Pomyślałam, że mogłabym zrobić ten stolik nocny, ale jakoś nie mam na niego pomysłu, ani jaki wzór mogłabym wykorzystać. Może coś podpowiecie? Wink

Zuza: Tak, to moja mama ją zrobiła Wink Mówi się, że "Szewc bez butów chodzi", u nas sprawdza się to w 100%, bo tata buduje, majstruje wszędzie tylko nie w domu, dlatego moja mama stała się bardzo zaradna Wink Miałam kolekcję aniołków i nie miałam gdzie ich trzymać, więc stworzyła mi taką półkę Wink A, że ciutkę wyrosłam już z tego, postanowiłam ją oddać na poczet nowego domku Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl