Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#51
Dzięki,Mery, za ciepłe słowa. Smile Renatko,nie wiem ,w czym problem z tą skrzynką,dlatego podam Ci na priv mój adres email.Odbierz.
Odpowiedz
Reklama
#52
Skoro wszędzie porządki, to i w wątku też. Na początek dawno zrobiony chustecznik ( ten z przebojami ).

A teraz obiecane zdjęcia złoconego serduszka i dzwoneczka, które są efektem spotkania z Mistrzycą Wielką,przemiłą Panią Marią. Złocenia na przedmiotach wykonywane były pod jej czujnym okiem. Tempo ,wiadomo , warsztatowe, ale najważniejsza była tu technika. Ma.ryska okazała się fajną kobitką, miłą, otwartą i bardzo,bardzo kompetentną.


Załączone pliki Miniatury
                                       
Odpowiedz
#53
Chustecznik porywam, cudny jest Big Grin, a zawieszki piękne, ale nie będę samolub i je zostawię Big Grin
Odpowiedz
#54
No Anula!
Ciebie jak nie ma, to wieczność... ale jak już wracasz, to z hukiem i przytupem!!!

Chustecznik z przebojami czy nie - bardzo w Twoim stylu, pięknie wyszedł... ogromnie podoba mi się zupełnie niespotykany sposób położenia motywu...
i mam wrażenie, że takie jakieś znajome mi te fragmenty z pismem Smile
chyba podobne już gdzieś widziałam Big Grin...

A złoconka cudowne, śliczne oraz przepiękne!
Mam taki jeden dzwoneczek Anulowy! Patrzę sobie na niego każdego ranka i zaraz dzionek, choćby najchmurniejszy, piękniejszym się zdaje Smile
Odpowiedz
#55
Mówiłam, że Ma.ryska super jest!!! I pieknie Cie nauczyła złocić i ciapać!

Sposób ułożenia motywu rzeczywiście ciekawy. Chociaż jak dla mnie - za dużo się na nim dzieje...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#56
też mam taki dzwoneczejk i na choinke go w tym roku powieszę - dziekuję
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#57
Chustecznik elegancki, a dzwonki wydaja sie bardzo interesujacy, szczegolnie ta faktura szmaragdowa (szmaragdowa???)... zdjecia nie bardzo oddaja szczegoly, a tam sie tak duzo dzieje, ze warto dokladnie sie przyjrzec Smile
Odpowiedz
#58
Chustecznik bardzo ladny.
A zlocenia prze, przepiekne. Czy dobrze widze troche soli na dzwoneczku?
Odpowiedz
#59
Dziewczyny, dzięki za odwiedziny i komentarze. Zuza ,masz rację i powtórzę raz jeszcze - Ma.ryska jest super! O! Smile A teraz ciąg dalszy porządków. Ponieważ zaczynam swoją zabawę z decou, to zrobiłam jakiś czas temu takie oto pudełeczka.Nic wielkiego,ale je pokazuję. Proszę o wyrozumiałość. Pierwsze jest z cieniutkiej sklejki, drugie drewniane, wzór na folii aluminiowej.Na zdjęciu, niestety, nie widać przechodzenia kolorów i w ogóle wychodzi jakaś dziwna kolorystyka. W rzeczywistości kuferek jest jaśniejszy.No, ale cóż.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#60
W tym pierwszym jakoś mi ta róża "nie leży"... Chociaż wieczka całkiem, całkiem... Mimo nie mojej kolorystyki... Smile

Za to drugie - o! drugie podoba mi się! Szkoda, że tak mało widać... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl