Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#21
Owocowy komplecik jest uroczy Wink Taki idealny na latoSmile Czarno-białe wytworki takie czyste, klasyczne, ładne Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Dziękuję za wszystkie miłe wpisy,fajne z Was kobitki.:SmileSmileSmile
Odpowiedz
#23
Witajcie ponownie w moim wątku.Smile Cichutko tu było,ale to nie znaczy ,że nic nie robiłam.Wręcz przeciwnie.Co do dzbana to,pomysły przychodziły i odchodziły,a on stał sobie cierpliwie i czekał. Im dłużej stał,tym bardziej podobał mi się taki niewykończony.Potem stwierdziłam,że jednak trochę go popaciam.Jak pomyślałam ,tak zrobiłam.ale pierwsze efekty wcale mi się nie podobały.DodgyZnowu odłożyłam go na półkę i...przyglądałam mu się. Trochę to trwało, aż w końcu powiedziałam sobie, czas kończyć i kropka! Zmyłam część środkową,zrobiłam dodatkowe reliefy i tak oto przedstawiam Wam historię mojego dzbana w obrazkach. Pierwsza odsłona -tworzenie.Druga seria zdjęć,dzban w wersji ostatecznej,tylko w różnym świetle.I szczerze mówiąc, nadal nie jestem pewna,czy nie lepsza była ta wersja minimalistyczna z przeźroczystym szkłem,delikatnie tylko muśniętym złotem. Ale co tam,przecież zawsze można sobie zrobić drugi.Tongue
kolejne fotki -tworzenie
wersja ostateczna
SmileSmileSmile


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#24
Dzban śliczny... W tej drugiej wersji ostatecznej bardziej mi się podoba... Po prostu piękny Smile
Odpowiedz
#25
fajne fajne i powiem jedno doskonale rozumiem twoje rozterki ja wciąz coś mieszam w swoim i konca nie widać- niech dojrzewa
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#26
Zgadzam się z Spordem - ostateczna wersja najlepsza!
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Anula śliczne kucie, ale to już wiesz, bo mówiłam na sabacie, teraz zauroczyło mnie pomalowanie srebra, sliczne kolory (widze, że wciąż kochasz pastę miedzianą Smile)
Odpowiedz
#28
no no no...ale dzban Smile
Odpowiedz
#29
Ożesz! Normalnie się zakompleksiłam... Ależ tu cuda - gratuluję pomysłowości i różnych połączeń Smile
Odpowiedz
#30
Dzięki ,moje kochane, za odwiedziny i miłe słowa.HeartPozwólcie ,że ugoszczę Was witaminkami z mojego ogrodu.



Jutro postaram się wrzucić zdjątka innych skończonych prac. W głowie mam już nowe pomysły,ale najpierw oczywiście chustecznik ! Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl