Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
Dziękuję ,kochane, za wszystkie miłe słowa.Smile Oj cierpliwość do konturówki to ja mam, gorzej do innych spraw ! Tongue
Odpowiedz
Reklama
Ale ta konturowka wymiata! Klimatyczny chlebaczek Smile
Odpowiedz
śliczna dopracowana praca elegancka i staranna super
Odpowiedz
mnie również się bardzo podoba, lubię takie klimaty :-)
Odpowiedz
Dzięki za odwiedzinki i miłe słowa. Ja ostatnio bardziej z Wami duchem, niż ciałem, ale staram się na tyle, ile mogę. ( W realu rozwiązuję kwadraturę koła ). Wrzucam fotki pracy konkursowej. Nic nowego nie wymyśliłam. Z konturówka mi po drodze, więc i tu wkomponowała się ona w pomysł na herbaciarkę. Jeszcze raz dziękuję za głosy oddane na moją pracę.Smile Konkurs z miejscem na pudle pamiętam z zamierzchłych czasów podstawówki, dlatego tym bardziej się cieszę , BARDZO, BARDZO!Big Grin


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Przepiękne to pudełko, konturówka - rewelacja. Czasami w niektórych pracach konturówki są jakby tylko dodatkiem, efektownym, ale niekoniecznym. W twojej pracy idealnie się w nią wtapiają.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Herbaciarka czad. Motyw moze i w calosci za ciemny sie wydaje, ze jak znam zycie to pewnie wina oswietlenia.
A Twoja konturowke, to tak jak Reni - rozpozna sie wszedzieSmile
Odpowiedz
Ona chyba nie taka ciemna, było jedno takie ujęcie w konkursowym, gdzie wyglądała na jasną, perłową. A konturówka obłędna - nie miałam wątpliwości, że to Twoja praca!
Odpowiedz
A ja widziałam w realu, głaskałam i podziwiałam...
Powiem tylko - to co widziałam i to co oglądam, to jak dzień do nocy!
W realu jest obłędna Smile
Odpowiedz
Dzięki,kochane za komentarze. Mery, myślałam,próbowałam, w końcu wyszło jak zawsze, czyli z konturówką w roli głównej. A że rozpoznawalna, no cóż... to taka moja przypadłość.Tongue Grarutku, używam głównie "Idei". Wydaje mi się, że ma najcieńszą linię. Vika, dzięki za "obłędną".Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl