Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
Aniko-hustecznik z różami bardzo mi sie spodobało-swietna kolorystyka-i te zdobienia konturówką to juz mistrzostowoSmile)Kolorki może niektórym wydawać sie mogą ciemne ale ja jestem fanką takich prac-sama poczyniłam kiedyś deseczkę, którą nazywam deseczka-ponuraskiemSmile muszą ja wrzucic na forum.
Szkatułka vel pudełko z damą takie, że spokojnie może stać gdzieś na salonach-takie dystyngowane. W kazdej pracy widać dokładność i dbałość o szczegóły, o kompozycyjnym dopasowaniu nie wspomnę.
Reasumując-pięknie i na pewno nie tylko ja czekam na kolejne praceSmile
Odpowiedz
Reklama
Butla, chustecznik i szkatułka są piękne. Kojarzą mi się z secesją. Reliefy - mistrzostwo Smile
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
Oszzzzzzzz, ja również niedowidzę co jest na butelczynie Sad
Najanjanjanjanjanjannajbardziej podoba mi się ostatni kuferek z damą i różami ! <3
Odpowiedz
Skrzynka z damą przecudnej urody Wink) I kolorystyka i wykonanie na szóstkę Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Bardzo mi sie podoba taka rozedrgana konturowka, bardzo. Lekka secesja wyszla, malarsko, szczegolnie w polaczeniu z motywem. nie wpisuje na liste do odgapienia, bo jest to chyba efekt niepowatrzalny Smile
Odpowiedz
Wow,jakie super zdjęcia,Gosiu,wielkie dzięki. Heart Dziewczyny,takie miłe komentarze są balsamem dla duszy i ...weny. Jeszcze raz pięknie dziękuję. Smile
Odpowiedz
Reklama
O żesz... Fantastyczna. Tajemnicza. Subtelna. Piękna!
Odpowiedz
Czadowo ta konturowka wyszla. Bardzo oryginalny pomysl.
Odpowiedz
Super pajęczynki na butelce Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No i super pajęczynki w moim wątku... Tak sobie przycichłam, bo ostatnio jestem cudownie zabiegana z racji ślubu syna, no i wiadomo, zmieniły się priorytety. Oczywiście nie tak,żeby w ogóle,ale... Prace powstały jakiś czas temu,dziś fotograficzny hurcik.

kuferek II

i jeszcze herbaciarka


Załączone pliki Miniatury
                                               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl