Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou Aniki
#11
Pudełko z koronką pierwsza klasa Smile Bardzo zmysłowe i kobiece, istne cudeńko Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Ta też lubię czerń i biel! I tę serwetkę - mam jedną z jakiejś wymianki i szkoda mi jej użyć... Smile Ale Tobie się udało i to bardzo oryginalnie!!

A zawieszki to już zupełnie superaśne! Szczególnie ta druga - ma piękne kolory! Tło sama robiłaś?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
Witam po krótkim urlopie. Korzystając z wolnej chwili, chciałabym pokazać Wam, co udało mi się do tej pory stworzyć. Do białego pudełeczka dołączył wazonik i ....słonik, który stał już u mnie dobrych kilka lat, ale oczywiście nie ozdobiony. Teraz „zdekupażowany” musiał zaakceptować zmianę. Drugi komplet, to kilka drobiazgów w stylu wcześniej zrobionej zawieszki.. Zrobiłam też pudełko z różami. Nie umiem jeszcze robić spękań i , więc wymyśliłam sobie taką złotą pajęczynkę ..po swojemu. Ale niestety, poległa ona pod warstwą dziwnego lakieru. Trochę udało się poprawić, jednak z bliska widać niedociągnięcia. No cóż ,tak się zdobywa doświadczenie.
I na koniec chciałabym się pochwalić pierwszą pracą na metalu. Była malowana,patynowana i potraktowana szczoteczką do zębów, dzięki czemu ma drobniutkie kropeczki. Uff! A wszystko to musiałam robić szybko, w tempie i pod dyktando – bo to był taki kurs- galopek „Decoupage na metalu”. Jak dla mnie zdecydowanie za szybko. Ale coś tam się jednak udało.
Odpowiedz
#14
Hej, hej!!! Zapomniałaś o zdjęciach! Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#15
Hi,hi! Tekst poleciał po przypadkowym naciśnięciu nie wiem czego,bo zadryndał telefon ( od bardzo miłej osoby) i ... gatka - szmatka , a zdjęcia zostały na belce, niestety jeszcze nie gotowe do wysłania. No te pogaduchy trochę trwały i jakieś tam inne sprawy ,dlatego dopiero teraz zabieram się do zmniejszania fotek.Zuza tło zawieszek robię sama.Wymyślam tonację kolorów i paciam sobie,jak mi tam w duszy gra. Nie ukrywam,że ten moment w pracy lubię najbardziej.To mnie bardzo relaksuje. Fotki za chwilę (przepraszam, ale czasem jestem taka komputerowa gapa).
Moje prace
Moje prace cd.


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#16
Wszystko świetne ale najbardziej mi przypasiły te dwa (?) truskawki 2 w 1 i siatka pomiędzy różami
zdj.nr 3 i 4, daora jesteś, szacun!!!
Odpowiedz
Reklama
#17
Bardzo udany debiut. Pracki takie różnorodne i ciekawie ,,kombinowane".
Owocowy komplecik miodzio, zabieram na działeczkę WinkRolleyes
Odpowiedz
#18
Najbardziej podoba mi sie owocowy komplecik Smile
No i brawo za pracowite wyrysowanie kraka Tongue
Odpowiedz
#19
Zestaw owocowy przesliczny, poza tym wszystko mi sie podoba.
Odpowiedz
#20
Kurzatwarz!!! Zdolniacha z Ciebie!!
Ubrany słonik jest superaśny!!! Wymalowany krak powalił mnie na kolana! I w ogóle chyba przestanę tu zaglądać, bo w kompleksy wpadam....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl